Wiele osób zgodzi się, że nie ma nic lepszego od ciepłej, chrupiącej pizzy z dużą ilością roztopionego sera. Mimo tego, że czasami próbujemy samodzielnie zrobić to danie w domu, zazwyczaj ochota na pizzę jest okazją do odwiedzenia naszej ulubionej restauracji. Niestety obecna sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju spowodowała, że większość miejsc gastronomicznych pozostaje zamknięta, a niektóre z nich oferują zamówienia jedynie na dowóz.

Pomimo że zamknięte restauracje mogą kojarzyć nam się niezbyt przyjemnie, możliwość zamówienia swoich ulubionych smakołyków online jest dla nas bardzo wygodnym rozwiązaniem. Jest to też jedna z najbezpieczniejszych opcji w obecnych czasach: jedzenie zamówione przez internet może zostać opłacone online, a dostawca zazwyczaj zostawia nasze zamówienie pod drzwiami, co ogranicza kontakt międzyludzki do minimum i pozwala nam przestrzegać zasad dystansu społecznego.

Trzeba również pamiętać, że w tym momencie nasze ulubione restauracje i pizzerie bazują na zamówieniach na dowóz: bez nich prawdopodobnie nie miałyby żadnego dochodu i ich przetrwanie stanęłoby pod znakiem zapytania. Dlatego tak ważne jest zamawianie posiłków, jeśli nie codziennie, to chociaż od czasu do czasu: pomagając restauracjom teraz, gwarantujemy sobie, że gdy obostrzenia zostaną poluzowane, będziemy mogli znowu odwiedzić swoje ulubione miejsca.

Jeśli chodzi o samą pizzę, to robienie jej w domu jest czasochłonne, a do tego ze względu na brak odpowiedniego pieca, trudno nam wykonać placek, który spełni oczekiwania naszych kubków smakowych. Na szczęście jest wiele niezawodnych restauracji z dużym wyborem najlepszej pizzy, a jedna z nich, Domino’s Pizza kraków, zasługuje na największe uznanie.

Pizza na telefon w Krakowie

Zamawianie pizzy zazwyczaj kojarzy nam się z czymś bardzo przyjemnym. W obecnych czasach, kiedy niewskazanym jest opuszczanie domu bez konkretnego powodu, jedzenie w dostawie zamawiane przez telefon lub online wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Sieć Domino’s Pizza, która ma kilka swoich restauracji w Krakowie, też udostępnia nam tę opcję. Ich pizzę możemy zamówić zarówno telefonicznie, jak i przez ich stronę internetową. Jest to jedna z najlepiej ocenianych pizzerii w całym Krakowie, a mieszkańcy miasta coraz częściej zamawiają swoje ulubione pozycje z menu z dostawą do domu. Miłośnicy pizzy cenią sobie niezawodność sieci Domino’s, która została zbudowana przez 57 lat dostarczania pizzy przez ich restauracje na całym świecie!

Menu Domino’s Pizza: jakość i smak

Pizza z sieci Domino’s Pizza jest tworzona zgodnie ze ścisłymi zasadami. Ciasto wytwarzane jest z najlepszej mąki i wyrasta 48 godzin, aby nabrać niepowtarzalnego smaku oraz złotobrązowego koloru. Wszystkie składniki używane do stworzenia naszych ulubionych placków pochodzą od sprawdzonych dostawców: gwarantuje nam to najlepszą jakość serów, wędlin oraz warzyw. Restauracje, również te w Krakowie, korzystają wyłącznie z mozzarelli firmy Galbani, czyli marki kochanej i najczęściej wybieranej przez Włochów. Warto zaznaczyć również, że po wyjęciu z pieca każda pizza jest fotografowana: restauracje Domino’s Pizza prowadzą nieustanną kontrolę jakości swoich dań. Ponadto jedną z najbardziej przestrzeganych zasad jest to, że pizza zamówiona online lub telefonicznie zawsze trafia pod drzwi zamawiającego w przeciągu 30 minut, dzięki czemu jest ona dostarczana ciepła. Kierowcy zachowują najwyższe standardy bezpieczeństwa, co jest dla wszystkich bardzo ważne w obecnych niepewnych czasach.

W menu Domino’s Pizza znajdziemy placki wegetariańskie, jak również te dla miłośników wędlin i mięs. Każdą pizzę możemy zamówić w trzech rozmiarach, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować zamówienie do tego, ile realnie jesteśmy w stanie w danym momencie zjeść. Oprócz klasycznych wyborów, takich jak margherita oraz quattro cheese, znajdziemy takie rarytasy jak pikantna pizza tex-mex oraz wegetariańska królowa pizz Veggie Supreme. Oprócz samej pizzy restauracje oferują nam wybór przystawek oraz autorskich deserów, wszystkie z możliwością zamówienia z dostawą pod same drzwi.

Zobacz także: Dekalog pizzy wg Entuzjastów Pizzy

Jedzenie na dowóz w czasach pandemii

Obecne czasy nie pozwalają nam na wyjście do restauracji, jednak są też plusy zamawiania jedzenia telefonicznie lub przez internet z dostawą do domu: czas poświęcony na dojazd do restauracji możemy wykorzystać na porządki domowe lub po prostu odpoczynek. Jedzenie dostarczane jest nam pod same drzwi, a dzięki płatnościom bezgotówkowym oraz zachowaniem standardów bezpieczeństwa przez dostawców, opcja ta jest bardzo bezpieczna i zgodna z zaleceniami epidemiologicznymi. Jednym z najbardziej lubianych, a zarazem najczęściej wybieranych w dostawie dań jest pizza. Jeśli będąc w którejś z dzielnic Krakowa, na przykład na Nowej Hucie, masz ochotę na włoski placek, to najlepszym wyborem będzie zamówienie go z Domino’s Pizza. Ten wybór zagwarantuje Ci danie najlepszej jakości z dostawą pod same drzwi do 30 minut od złożenia zamówienia.