Od jakiegoś czasu obecna także na polskim rynku różowa, albo inaczej rubinowa czekolada (ruby chocolate) jest zupełnie naturalna. Roi się ją m.in. z ziaren rubinowego kakaowca, dzięki czemu, oprócz unikalnego smaku, jest również zdrowa, gdyż wykonano ją wyłącznie z naturalnych składników. Co więcej, naturalne barwniki w niej występujące mają właściwości prozdrowotne - pomagają bowiem zwalczać wolne rodniki, które m.in. przyspieszają proces starzenia się organizmu.

Poza tym różowa czekolada, dzięki bardzo dużej zawartości kakao, jest bogata w magnez i polifenole. Niestety, jest ona przy tym wszystkim dość kaloryczna. Dziennie zaleca się zjadać najwyżej 25-50 g, czyli ok. 3 kostki.

Różową czekoladę wyprodukowano po raz pierwszy w 2017 r. w szwajcarskiej firmie Barry Callebaut, słynącej z wysokiej jakości wyrobów z ziarna kakaowego. Światową premierę miała w Szanghaju, a do sprzedaży trafiła na początku 2018 r.

Ten unikalny, jak na czekoladę kolor pochodzi z niesfermentowanych lub fermentowanych nie dłużej niż trzy dni ziaren rubinowego kakaowca, które odpowiednio prażone nabierają rubinowo-fioletowego koloru. Te ziarna są sprowadzane z Brazylii, Ekwadoru oraz Wybrzeża Kości Słoniowej.

Dokładna receptura tej czekolady jest oczywiście okryta tajemnicą.  Wiadomo tylko, że składa się z miazgi kakaowej i masła kakaowego, a także to, że specjaliści pracowali nad nim 13 lat.

Różowa czekolada różni się w smaku od zwykłej czekolady. Koneserzy wyczuwają w niej słodki smak z delikatną nutką kwasku. Wyczuwalny jest też lekko owocowy aromat, który przypomina owoce leśne, a zwłaszcza jagody. Po prostu, smakuje orzeźwiająco i ma delikatną kremową teksturę. Różową czekoladę można kupić w Polsce w cukierniach. Niedawno pojawiła się także w sklepach, zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych.

W Polsce różowa czekolada pojawiła się 27 sierpnia 2018 roku w Bydgoszczy, w jednej z popularnych sieci cukierni. Do nas jest ona sprowadzana w pastylkach, a cukiernia przerabia ją i wkłada do własnej formy.

Różową czekoladkę można kupić albo na kilogramy, albo w tabliczkach. Za 1 kg trzeba zapłacić ok. 60 zł (choć najczęściej jest sprzedawana w 10 kg paczkach za 600 zł), natomiast ceny tabliczki ważącej 100 g zaczynają się do 20 zł.