Kraków dynamicznie się rozwija - coraz więcej zagranicznych przedsiębiorstw decyduje się inwestować w tym mieście i prowadzić interesy z polskimi firmami. Zagraniczni kontrahenci przylatujący do Krakowa mogą skorzystać z oferty taksówek lub wybrać rozwiązanie zapewniające maksymalny komfort i bezpieczeństwo - VIP Taxi.

Taksówką z lotniska

Oferta korporacji taksówkarskich jest w Krakowie bardzo rozbudowana, a osoby przylatujące na lotnisko Balice mogą wybierać spośród wielu ofert. Czy jednak podróż taksówką jest dobrym rozwiązaniem dla zagranicznego kontrahenta, na którym chcemy zrobić pozytywne pierwsze wrażenie? Pojazdy, którymi dysponują korporacje nie zawsze zapewniają najwyższy komfort - w wielu brakuje klimatyzacji, a kierowcy często nie umieją porozumiewać się w języku angielskim. To może prowadzić do licznych nieporozumień i negatywnie wpłynąć na obraz firmy w oczach kontrahenta.

VIP Taxi na lotnisko Balice - zainwestuj w komfort

Transfery na lotnisko w Krakowie stają się coraz bardziej popularne - pozwalają w szybki i komfortowy sposób dotrzeć do celu. Firmy świadczące usługi przewozowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom różnych grup pasażerów, między innymi klientów biznesowych, dla których przygotowano specjalną ofertę - VIP Taxi na lotnisko Balice. Transfery realizowane przez firmę Prime Taxi odbywają się luksusowymi pojazdami, w których każdy pasażer czuje się bezpiecznie. Do dyspozycji są między innymi auta marki Mercedes (klasy S i E), a także komfortowa Honda Oddysey, która zmieści 7 pasażerów. Wszystkie pojazdy regularnie przechodzą przeglądy techniczne, są czyste i zadbane w środku.

Jak odbywa się transfer VIP Taxi?

Doświadczeni kierowcy odbierają gościa bezpośrednio z hali przylotów. Nie ma mowy o żadnych pomyłkach - kierowca posiada przy sobie kartę odbioru z imieniem i nazwiskiem pasażera lub nazwą firmy. Personel zatrudniony w VIP Taxi charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, kierowcy są zawsze elegancko ubrani i mają nienaganne maniery, a umiejętność biegłego posługiwania się językiem angielskim sprawia, że pasażer może w każdej chwili zapytać o interesujące go szczegóły podróży. Warto też podkreślić, że kierowcy obsługujący luksusowe taksówki doskonale znają topografię miasta, co pozwala im ominąć korki i szybko dotrzeć z pasażerem do miejsca docelowego.

Dlaczego warto wybrać VIP Taxi?

Zależy Ci na wizerunku swojej firmy i chcesz w szczególny sposób uhonorować zagranicznego kontrahenta? VIP Taxi to najlepszy wybór. Płatność za przejazd może być uiszczona zarówno gotówką - w walutach PLN, EUR czy USD, jak i kartą kredytową - VISA, Mastercard, American Express. Koszt transferu luksusowym autem firmy Prime Taxi nie różni się zbytnio od przewozu zwykłą taksówką - różnice wynoszą zaledwie kilkadziesiąt złotych za kurs.