Za nami pierwszy dzień Moto Show w Krakowie. Impreza rozpoczęła się mocnym akcentem – oficjalną prezentacją pierwszego polskiego samochodu z napędem wodorowym.

Na scenie odbyły się pokazy samochodów: Ford Mondeo Vigniale, , Renault Megane GT, Mazda 6 oraz Citroen DS4 Crossback. Ale Moto Show to nie tylko nowe samochody, w drugiej hali EXPO Kraków królowały car tuning i amerykańskie klasyki. Jak co roku spośród nich wybrany zostanie najlepiej struningowane auto. Ogłoszenie wyników i przyznanie nagród będzie mieć miejsce już jutro o g. 16:45.

Strefę Pokazów w tym roku zainaugurował pokaz Stuntu Motocyklowego i Trialu Stowarzyszenia Piękne Anioły oraz wyścigi gokartów dziennikarzy oraz juniorów z WRT Karting. Popis driftu dali zawodnicy najlepszej ligi driftingowej w Polsce Drift Masters GP. Na koniec dnia mogliśmy podziwiać pokaz jazdy quadami marki Polaris – 4Fun

Kto nie miał możliwości udziału w pierwszym dniu Moto Show w Krakowie, jutro ma jeszcze taką szansę. Gościem Specjalnym jutrzejszego dnia Moto Show będzie Krzysztof Hołowczyc.

Bilety są dostępne w kasach przed obiektem w godzinach trwania Moto Show: od 10:00-18:00