Celtic Woman potrafi olśnić nie tylko muzyką, ale również urodą! Mairéad Carlin, Éabha McMahon, Megan Walsh oraz Tara McNeill zahipnotyzują publiczność w Poznaniu i Zabrzu, a następnie przeniosą ją w najpiękniejsze rejony Irlandii! Bilety na te niezwykłe koncerty są już dostępne!

Celtic Woman kontynuuje wielowiekową irlandzką tradycję opowiadania historii w pieśniach. Śpiewają o ziemi, miłości, tańcu – utwory te sprawią, że Irlandia zawita sercach polskich słuchaczy. Grupa łączy najlepsze talenty muzyczne w kraju z epicką produkcją sceniczną, by w większym stopniu zobrazować wyjątkowość chwili. Oprócz wokalistek na scenie zobaczymy m.in.: tancerzy, muzyków grających na dudach i innych tradycyjnych instrumentach celtyckich. Grupa ma na swoim koncie występy w 23. krajach na 6 kontynentach i zagrała łącznie dla blisko pięciu milionów fanów! Celtic Woman sprzedało też ponad 10 milionów płyt.

Każdy fan celtyckiej muzyki musi pojawić się na tych koncertach!


Celtic Woman wystąpi w Polsce dwukrotnie. Pierwszy koncert odbędzie się 4 listopada 2019 roku w Sali Ziemi Poznań Congress Center. Drugi - 6 listopada w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. Bilety można kupić poprzez stronę www.prestigemjm.com. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.