Chmury to piątka przyjaciół tworzących zespół, których połączyła wspólna pasja do muzyki, nie są nowicjuszami w dziedzinie muzyki. Każdy z nich ma swoją muzyczną historię. Doświadczenie tworzących go muzyków, ich szerokie horyzonty, różnorodne zainteresowania i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań powodują, że grupy nie da się zaszufladkować, przypisując do jednego gatunku. Ich wytyczną jest rock.

Chmury grają mocne, pełne uczucia i pozytywnej energii utwory. Tworząc teksty i muzykę zespół szuka inspiracji w zwykłych wydarzeniach codziennego życia, komentując na swój sposób otaczającą rzeczywistość. Warto zwrócić uwagę, że​​​​ w swoim repertuarze mają piosenkę o krakowskim Salwatorze, a w utworze Bezsenność usłyszeć można gitarę Jurka Styczyńskiego (Dżem).

Chmury od maja 2017 spotykają się na próbach oraz w studio, a w macu br. zaprezentowali się szerszej widowni na premierowym koncercie w krakowskim Oliwa Pub oraz rozgrzewali publiczność przed jubileuszowym koncertem Urszuli i zostali rewelacyjnie przyjęci.

Skład zespołu: Urszula Fryzka – wokal, Paweł Remański– gitara, Michał Magister Racułt – gitara, Ryszard Wilu Wilk – bas, Robert Mały Kasprzyk – bębny. Za muzykę i teksty w zespole odpowiada Paweł Remański, natomiast producentem jest Jarosław Turbiarz, którego znamy z zespołu Golden Life.

O planach zespołu można być bieżąco na tablicy https://www.facebook.com/zespol.chmury/ 
Polecamy, być może polubisz Chmury!