Spencer Brown wystąpi jako gość specjalny podczas warszawskiego koncertu Above & Beyond, który odbędzie się już 28 października! Pomimo młodego wieku, ambitny DJ ma już na koncie współpracę z największymi tuzami EDM, zagrał też na najsłynniejszych festiwalach świata!

24-letni Spencer Browna otrzymał wsparcie od wielu różnych wytwórni radiowych i DJ-ów. Zagrał jako gość specjalny u boku takich DJ-ów jak: Avicii, Above & Beyond, Armin van Buuren, Pete Tonga, Hardwell, Danny Howard, Seven Lions i Garetha Emery.


DJ pomimo zaledwie kilkuletniej działalności artystycznej został już zaproszony m.in. na Tomorrowland w Belgii, Electronic Daisy Carnival w Las Vegas, Electric Zoo w Nowym Jorku, Global Dance w Denver, Ile Soniq w Montrealu, Digital Dreams Music Festival, Electric Festival w Helsinkach. Wystąpił także w najbardziej renomowanych klubach na świecie, takich jak: Output Brooklyn, Echostage DC, Space Miami oraz Hï Ibiza, do którego przyjechał na specjalne zaproszenia Armina van Buurena!


Młody artysta nie zapomina również o edukacji oraz rozwoju poza muzycznym. Jego intensywna trasa koncertowa zbiegła się wraz ze studiami! Spencer Brown wybrał specjalizację bliską jego jedynej pasji – muzyce - i ukończył z wyróżnieniem prestiżowy uniwersytet Duke, pisząc 47-stronicową pracę naukową na temat głośników dookólnych.


Determinacja w działaniu oraz niezwykła aktywność artystyczna Spencera powodują, że eksperci wróżą mu świetlaną przyszłość i szybki przełom w karierze. Artysta wciąż dostarcza publice ambitnych produkcji, które wytrzymują próbę czasu i utrzymują się na powierzchni muzycznej branży.


Koncert Above & Beyond odbędzie się 28 października w klubie Progresja w Warszawie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Spencer Brown. Wejściówki można nabywać wyłącznie poprzez stronę: bilety.imprezyprestige.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.