Dawniej siedziba polskich królów i stolica kraju, dzisiaj metropolia europejska, która jest nie tylko skarbnicą dzieł sztuki i zabytków, ale reprezentuje niemal wszystkie style architektoniczne.

Spacer krakowskimi uliczkami to magiczne doświadczenie, które pozwoli odkryć uroki miasta o historycznym wydźwięku. Co jednak kryje się za murami domów i wieżowców? Luksusowe projekty wnętrz według projektu Intellio Designers z przepięknymi widokami na Kraków. Poznajcie najbardziej ponadczasowe aranżacje, które zachwycą was swoją różnorodnością i wysmakowaniem.


Królewski luksus na 150 m2 – apartament pałacowy w Krakowie

Pierwszy z apartamentów jest stylizowany na styl pałacowy, inspirowany zachwycającymi królewskimi posiadłościami, które tchnęły we wnętrze nieco swojej majestatycznej atmosfery. Subtelne i przemyślane połączenie barw, wykwintnych materiałów, wzorów czy deseni sprawia, że projekt wnętrza Intellio Designers jest zarazem przytulny i luksusowy.

Ujęcie eleganckiej funkcjonalności i wysublimowanego smaku było możliwe dzięki sztuce łączenia różnych stylów. Przyglądając się tej nieco baśniowej aranżacji, na szczególną uwagę zasługują misterne sztukaterie, markowe meble nawiązujące do stylu Ludwikowego czy trójwymiarowe elementy dekoracyjne. Architekci wnętrz Intellio Designers stworzyli zachwycające i nieprzemijające piękno wnętrz pałacowych.

 

Nowocześnie i z klasą – apartament 140 m2 w dzielnicy Dębniki

Luksus nie zawsze wiąże się z wyszukaną sztukaterią, złoceniami czy stylizowanymi meblami. Drugi projekt, który musicie zobaczyć, jest tego doskonałym przykładem. Nowoczesny i jednocześnie ekskluzywny apartament w Krakowie został wykonany przez Intellio Designers od fazy koncepcyjnej, przez wizualizacje, aż do realizacji włącznie z nadzorem. Co jest takiego wyjątkowego w tym projekcie?

Z pewnością instynktowna zależność faktur, barw i materiałów, które budują reprezentacyjny wymiar wnętrza. Jest ono nie tylko na wskroś nowoczesne i funkcjonalne, ale jednocześnie wysmakowane i luksusowe, utrzymane w modnej kolorystyce szarości, grafitów oraz szlachetnego drewna. Dobór wyposażenia jest również przemyślany – to on dopełnia wizję architektów wnętrz Intellio Designers.

 

Nutka egzotyki – luksusowy apartament 120 m2

Ekskluzywne wyposażenie i stonowana kolorystyka tworząca wyszukany klimat wnętrz, została zaakcentowana wielobarwnością kultury Tajlandii, która jest małym rajem Inwestorów tego apartamentu. Celem zaprojektowanych przez Intellio Designers przestrzeni było dodanie szczypty egzotycznych kolorów do stylowej i ponadczasowej aranżacji z przepiękną panoramą Krakowa, rozpościerającą się z okien.

Utrzymanie eleganckiego klimatu wnętrza nie należało do najłatwiejszych zadań, dlatego projektanci Intellio Designers dodając egzotyczne barwy pod postacią dodatków, jednocześnie dbali o mocne akcenty szykownego wyposażenia, które dzięki swojej prostocie doskonale komponuje się z całością aranżacji. Nowoczesny apartament w Krakowie to nie tylko reprezentacyjny salon z kuchnią, ale coraz częściej spotykana symbioza sypialni z łazienką. Projekt wnętrz jest wierny subtelnej elegancji, podkreślając jednocześnie miłość do podróży jego właścicieli.

 

Ekskluzywna prostota – apartament 120 m2 w Krakowie

Kolejna realizacja apartamentu w Krakowie według Intellio Designers zaprze dech w piersiach u wszystkich miłośników przestronnych pomieszczeń i nowoczesności współgrającej z elegancją. Apartament został urządzony z zachowaniem prostych form mebli, a jego subtelna i nowoczesna kolorystyka nadaje całości niepowtarzalnego wyrazu i smaku. Prawdziwą duszę z wnętrza wydobywają detale – błyszczące faktury oddzielające strefy, designeskie lampy czy niesamowite ujęcie łazienki w formę, która jednocześnie należy do przestrzeni i tworzy wizualnie odrębną bryłę.

Projektanci wnętrz Intellio Designers dołożyli wszelkich starań, by zawrzeć w projekcie piękne i funkcjonalne wyposażenie oraz dodatki, które będą pasowały do unikalnego stylu właścicieli. Przełamali schemat luksusowego wnętrza, łącząc prostotę i minimalizm z ponadczasowością, które tworzą spójną kompozycję aranżacji.

 

Apartament przy krakowskim Rynku Głównym

Rynek Główny w Krakowie skrywa w sobie jeszcze jedno niesamowite wnętrze, które z pasją zaprojektowali Intellio Designers. Niewielki apartament kryje w sobie przykuwające uwagę sztukaterie i wiele złoconych elementów, które tworzą w nim niesamowity, wręcz podniosły klimat. Przemyślane wydzielenie stref i nacisk na jego charakter biurowy sprawia, że wnętrze staje się nowoczesnym wydaniem luksusu.

Miejsce jest zdominowane przez neutralną kolorystykę brązów, bieli i odcieni beży, które stanowią wręcz wymarzone tło do złoconych ram luster czy oryginalnych regałów na książki. Subtelne, rozproszone oświetlenie pod wieloma postaciami dopełnia projekt Intellio Designers, stwarzając harmonię między nowoczesnością i wyszukaną harmonią panującą we wnętrzu.