Niezależnie od tego, czy na co dzień poruszamy się miejskim skuterem, czy dużym, klasycznym chopperem - jako miłośnicy jednośladów powinniśmy dbać zarówno o nasze maszyny, jak i o komfort i poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy. W tym celu warto znaleźć idealny salon motocyklowy, oferujący kompleksową obsługę, szeroki wybór wyposażenia i profesjonalny serwis. Czy każdym salon jest godny polecenia? Na co zwrócić uwagę wybierając firmę, która będzie kompanem w rozwoju naszej moto-pasji?

Cechy dobrego sklepu motoryzacyjnego

            Ładny szyld czy wystrój salonu to nie wszystko. Niezależnie od tego, czy szukamy kombinezonu na motocykl, dodatkowych akcesoriów czy nowej maszyny, zwróćmy uwagę na opinie, jakimi cieszy się dana firma. Poczta pantoflowa to najlepsza i najbardziej rzetelna reklama. Ważne także, aby wybierać salony, które działają na rynku od wielu lat. Skoro dana marka przetrwała kilkanaście lub kilkadziesiąt lat, to zapewne działać będzie przez kolejne, a co z tymi idzie - nie będziemy mieli problemu z ewentualną gwarancją lub serwisem.

 

            Zwróćmy także uwagę, czy dany salon współpracuje z topowymi markami motoryzacyjnymi. Jeśli w ofercie sklepu znajdziemy maszyny ze stajni Piaggio czy Ducati, fani włoskiej motoryzacji mogą być pewni, że właściciel sklepu to pasjonat, znający się na swoim fachu. Dobrze także, aby salon poza wszechstronnym asortymentem oferował możliwość robienia zakupów przez internet. Wówczas nie tylko łatwiej nam porównać parametry wybranych modeli, ale także możemy zamówić niezbędne akcesoria bez wychodzenia z domu.

Włoska motoryzacja w sercu Małopolski

            Jeśli mieszkamy na południu Polski i w naszych żyłach płynie miłość do włoskiej motoryzacji, a ponadto poszukujemy salonu spełniającego wszystkie cechy dobrego sprzedawcy, bez wątpienia powinniśmy poznać bliżej markę MotoMio.pl, która działa na polskim rynku od 1990 roku.

            Niezależnie czy wybierzemy Moto Mio Concept Store przy Zakopiańskiej, czy mały salon Moto Mio w zabytkowej części Galerii Kazimierz - możemy być pewni, że poczujemy się jak we włoskiej enklawie, gdzie technika łączy się z pasją i zaangażowaniem. Jest to bez wątpienia wyjątkowe miejsce, w którym każdy amator włoskich jednośladów znajdzie coś dla siebie. Część maszyn i akcesoriów dostaniemy od ręki, jednak trudno pomieścić cały asortyment na terenie salonu, dlatego do naszej dyspozycji jest również sklep online, w którym możemy złożyć zamówienie i bezpłatnie odebrać gotowy produkt w salonie.

 

            Marka Moto Mio od lat współpracuje z takimi legendami jak Ducati, Aprilia, Vespa czy Piaggio. W ofercie sklepu znajdziemy również akcesoria i miejską odzież motocyklową. Ponadto w Autoryzowanym Serwisie Moto Mio marka oferuje profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich marek dostępnych w salonie - zarówno w przypadku skuterów, jak i motocykli.

Warto także wspomnieć, że w salonie przy Zakopiańskiej w sezonie motocyklowym funkcjonuje wypożyczalnia jednośladów. To doskonały pomysł dla kogoś, kto nie może się zdecydować, którą maszyną chciałby jeździć na co dzień. Lata doświadczeń sprawiają, że Moto Mio jest jedną z najchętniej wybieranych marek, zarówno przez zwolenników zakupów stacjonarnych, jak i tych preferujących zakupy przez Internet. Przy wyborze pierwszego motocykla, warto wziąć tego sprzedawcę pod uwagę.

Kliknij tutaj i sprawdź ofertę sklepu MotoMio.pl →  https://motomio.pl/kategoria-produktu/pojazdy-od-reki/