iKILLY ponownie w Polsce! Po wyprzedanym koncercie w Warszawie, kanadyjski raper powróci jesienią do Krakowa, gdzie 27. września zaprezentuje materiał z ostatniego albumu „Surrender Your Soul” w klubie Zet Pe Te i nadchodzącej EP „Killstreak”.

Pochodzący z Toronto KILLY, czyli Khalil Tatem, zdobył sławę dzięki utworowi "Killamonjaro". Szybki sukces osiągnął w 2017 roku, roku, kiedy to ukazał się ten przełomowy singiel wyprodukowany przez Green Jacquesa, a także kilka innych utworów, które w serwisach streamingowych osiągnęły milionowe liczby wyświetleń, jednak swój talent rozwijał już od czasów gimnazjalnych. Inspirowany Kanye Westem, Mobb Deep, Travisem Scottem i Tame Impala już jako nastolatek nagrywał pierwsze zwrotki na telefon BlackBerry. 

W marcu 2018 Killy wydał album „Surrender Your Soul”, na którym nie pojawiają się żadni goście. Podobnie jak wcześniejszy materiał, płyta została wydana przez Secret Sound Club i dystrybuowana przez Universal Music Group. Poza własną dyskografią, Killy nagrał wspólne utwory z 16yroldem ("No Romance") oraz Scoobym i Black Elkiem ("Bass Traditions"). Nowa EP „Killstreak” ukaże się we wrześniu 2018.

 

Uwaga: Wstęp dla osób poniżej 16. roku życia jedynie z towarzyszeniem pełnoletniego opiekuna lub jego pisemnym upoważnieniem.

 

Fb: https://www.facebook.com/killymusic/

Instagram: @killy

Killamonjaro: https://www.youtube.com/watch?v=kGScxakv49Q

No Sad No Bad: https://www.youtube.com/watch?v=zNqUptqx3bY

Publikę przed koncertem głównym rozgrzeje prawdziwy Harpaggiano, człowiek wielu twarzy - Barto'cut12. Jego support zawierał będzie premierowy materiał z nadchodzącej EP "Piruet", z której znacie już dwa single - "Buffalo" oraz "360", gdzie Młodego Wilka Popkillera wspomógł sam Kosi JWP.

 

Barto'cut12 to poochodzący z Jastrzębia-Zdroju raper i producent, na scenie aktywny od 2013, szerszej publice dał się poznać wydając w 2016 roku swój debiutancki album - "Rookie". Ponadto na swoim koncie ma dwa albumy instrumentalne. W planach na ten rok ma jeszcze dwa projekty - EP "Piruet" oraz LP "Sztuczne Kwiaty". Współpracował z Guziorem, Otsochodzi, Lehem, Kosim JWP. W 2018 wybrany jednym z Młodych Wilków Popkillera.

Fb: https://www.facebook.com/bartocut12/?fref=mentions

Instagram: http://instagram.com/lord_bartocut12

KILLY + Barto'cut12

27.09 / godz. 20.00

Zet Pe Te / Kraków

Bilety:

79 zł : https://pwevents.pl/bilety/killy/634/153

84 zł : Biletomat, Ebilet, Ticketmaster, Eventim, Ticketclub

89 zł : w dniu koncertu

Fb: https://www.facebook.com/events/1931645847127982/