Niezależnie od okazji, kupowanie prezentów naprawdę nie jest zadaniem łatwym. Z jednej strony stoi przed nami naprawdę ogromny wybór, pomysłów w końcu jest niemal nieskończona ilość, z drugiej strony – wpasowanie się w czyjeś gusta nie jest proste. Nie możemy zapominać również o tym, że posiadamy znacznie więcej, przez co tym bardziej trudno kupić coś, czego osoba obdarowana naprawdę będzie potrzebować.

Sprawia to, że kupno prezentu dla wielu okazuje się niemal drogą przez mękę. Analizują one różne opcje, podpytują osoby bliskie, sprawdzają liczne rady w internecie, podobne jak opinie o różnych produktach. Łatwo tutaj o mętlik, zakłopotanie czy nawet zwątpienie. Jak poradzić sobie w takim razie z zakupem prezentu?

Idealną opcją może okazać się karta podarunkowa. Posiada ona ogrom plusów, które sprawią, że osoba obdarowana będzie z niej naprawdę zadowolona.

Po pierwsze i najważniejsze – karta podarunkowa to prezent, w fizycznej postaci i w formie… po prostu prezentu. Mowa tutaj o tym, że w niektórych przypadkach możemy pokusić się o to, by podarować komuś po prostu pieniądze. Opcja teoretycznie podobna do karty podarunkowej, jednak pamiętajmy o tym, że jest to pójście po linii najmniejszego oporu. Znacznie lepszą opcją okaże się właśnie karta podarunkowa.

Nie będzie nas ona też ograniczać – w przypadku galerii Bronowice w Krakowie możemy zdecydować się na kartę, która będzie zasilona kwotą od 30 zł do aż 4 000 zł! Dzięki temu idealnie sprawdzi się ona zarówno w przypadku niewielkich i niezobowiązujących prezentów, jak i takich, na które składa się naprawdę wiele osób i w założeniu mają być one naprawdę bardzo okazałe.

Prezenty, których kupować nie wypada

Problem ten tyczy się przede wszystkim rzeczy bardzo praktycznych. Wyjątkiem od tej sytuacji jest oczywiście okazja, którą jest parapetówka. Tutaj z założenia obdarowujemy osoby rzeczami, które będą im potrzebne, co jednak zrobić w przypadku urodzin, rocznic czy w końcu prezentów, które mamy wręczyć naszym pracownikom? Każdy z nas ma bardzo przyziemne potrzeby – są nimi nowy telewizor, czajnik, buty sportowe czy fotel do zdalnej pracy w naszym domu. To rzeczy, na które i tak wydadzą one pieniądze, rzeczy, których naprawdę potrzebują. Ciężko jednak wyobraża sobie, że na urodziny jesteśmy w stanie sprezentować komuś np. czajnik. Wielu z nas czuje, że taki prezent po prostu nie wypada i mamy w tym sporo racji.

Dlatego też warto stawiać na karty podarunkowe. Tutaj każdy będzie mógł przeznaczyć otrzymaną kwotę na co tylko będzie chciał. Idealnie podkreśla to opcja korzystania z kart oferowanych przez poszczególne centra handlowe. Nie zachęcamy do wybraniania kart poszczególnych sieci czy sklepów – wtedy osoba obdarowana będzie mocno ograniczona. Idealnym wyborem będzie karta konkretnej galerii handlowej – wtedy osoba, która ją otrzyma, będzie mogła wykorzystać ją w niemal dowolnym sklepie czy punkcie w danym centrum handlowym. Dzięki temu będziemy pewni, że finalnie w jej ręce trafi to, czego naprawdę ona potrzebuje.

Realizacja prawdziwych potrzeb

I to jest właśnie największy plus stawiania na karty podarunkowe – chociaż wielu osobom nie kojarzą się one dobrze, to domena przeszłości. W praktyce, decydując się na taką kartę, oferujemy komuś to, czego on naprawdę potrzebuje. Podkreśla to również bardzo wiele osób. Coraz cieplej spoglądamy na karty podarunkowe – dzięki nim spełniamy marzenia czy potrzeby, o których wiemy tylko my. To znacznie lepsza opcja, niż średnio trafiony prezent, nad wymyśleniem którego spędziliśmy jednak nie jeden wieczór. Czasem trudno trafić w czyjeś gusta i powinniśmy to po prostu zaakceptować.

Każdy, kto otrzyma taką kartę, będzie miał również naprawdę dużo czasu na to, żeby móc ją wykorzystać. W przypadku Galerii Bronowice jest to aż 12 miesięcy – jeżeli więc ktoś nawet obecnie nie będzie miał co z nią zrobić, to na pewno przekazana na niej kwota nie przepadnie.

Szeroka oferta Galerii Bronowice w Krakowie

Oto powód, dla którego warto zdecydować się właśnie na karę Galerii Bronowice. Jej oferta jest naprawdę szeroka, a posiadacze karty mogą z niej skorzysta w niemal dowolnym ze sklepów. Dzięki temu, w zależności od naszych potrzeb, będziemy mogli wydać przekazane nam środki na odzież, obuwie, elektronikę, akcesoria do domu, książki, artykuły dla dzieci, filmy, biżuterię czy wiele innych artykułów, które możemy znaleźć w tym popularnym, krakowskim centrum handlowym.

Pełną listę sklepów znajdziecie tutaj → https://galeriabronowice.pl/sklepy-zakupy

Sama karta prezentuje się w sposób naprawdę eleganckie, dzięki czemu sprawdzi się na prezent z dosłownie każdej okazji, od skromnych urodzin, przez parapetówkę, po prezent ślubny czy te, które pracownicy otrzymują w swoich firmach. Samą kartę można wygodnie kupić w Punkcie Obsługi Klienta w Galerii, jednak jeżeli tylko tak będzie nam wygodniej, możemy to również zrobić przez internet.

Podobnie jest ze sprawdzaniem jej stanu. Opcji na to jest wiele, przez stronę internetową, punkt informacyjny Galerii Bronowice, specjalny QR kod, na kontakcie telefonicznym kończąc. Dzięki temu nawet osoby starsze bez problemu poradzą sobie nie tylko z jej wykorzystaniem, ale również sprawdzaniem, jaka kwota pozostała im do wydania.

Nie dziwimy się, że karty podarunkowe zyskują na popularności. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej o tej oferowanej przez Galerię Bronowice, odwiedźcie jej stronę internetową!
Artykuł partnerski