Od niedawna w samym centrum Krakowa działa oryginalne SPA pełne relaksu i dobrego piwa. Sekretem Piwnego Spa jest wykorzystanie dobroczynnych właściwości złocistego trunku w pielęgnacyjnych zabiegach połączonych z degustacją. Atrakcja zbiera coraz szersze grono fanów.

Wyjątkowy klimat Piwnego Spa w Krakowie

Piwne Spa znajduje się w podziemiach zabytkowej, IV wiecznej kamienicy. Dzięki temu w jednej chwili wprost z zatłoczonej i gwarnej ulicy Floriańskiej można znaleźć się w cichym, spokojnym i niezwykle klimatycznym miejscu. W krakowskim SPA panuje wyjątkowa atmosfera, goście wypoczywają przy blasku świec i delikatnej, relaksacyjnej muzyce. Do dyspozycji klientów są 2 zamykane łaźnie kąpielowe. W pomieszczeniach można się poczuć swobodnie, pary odwiedzające SPA cieszą się kameralną i intymną atmosferą. Cały seans spędzają wyłącznie we własnym towarzystwie. Jest to idealne miejsce na romantyczną randkę, wyjście z przyjaciółkami lub chwilę relaksu tylko dla siebie. Wyjątkowość Piwnego Spa w Krakowie sprawia, że coraz więcej odwiedzających SPA staje się jego stałymi klientami.

Oferta zabiegów SPA w Krakowie

Piwne Spa w Krakowie oferuje rozmaite kąpiele. Fani piwa mogą zażyć kąpieli piwnej, zwolennicy wina, kąpieli winnej, a osobą poszukującym czegoś równie odżywczego, ale bez zawartości alkoholu SPA poleca kąpiele na bazie sproszkowanego koziego mleka. W zależności od okazji można wybrać dowolny pakiet kąpielowy. Standardowe kąpiele piwne i winne składają się z kąpieli w pięknej drewnianej, dwuosobowej wannie i relaksu na słomianym łożu. W międzyczasie goście otrzymują do degustacji kraftowe piwo lub wino. Pakiety bardziej rozbudowane, takie jak Kąpiel VIP i Kąpiel Romantyczna dodatkowo zawierają seans w saunie infrared. Różnica dotyczy również degustacji, Kąpiel VIP gwarantuje nieograniczoną degustację piwa lub wina, a do Kąpieli Romantycznej goście otrzymują butelkę Prosecco i czekoladki.

Kolejną propozycją Piwnego Spa w Krakowie są kąpiele grupowe. Taka opcja umożliwia organizację urodzin, wieczorów panieńskich i kawalerskich w wyjątkowym miejscu. Na czas imprezy spa wynajmowane jest na wyłączność.

Właściwości nietypowych kąpieli

Kąpiele piwne znajdujące się w ofercie krakowskiego SPA są przygotowywane na bazie piwa z Browaru Cieszyńskiego, dodatkowo do wody dodawana jest ekstrakcja słodowa i olejek kąpielowy, będący nośnikiem witamin z grupy B zawartych w piwie. Takie kąpiele rozświetlają i odmładzają skórę, dodatkowo poprawiają krążenie krwi i odprężają.

Do przygotowywania kąpieli winnych wykorzystywana jest ekstrakcja z wina w postaci piany kąpielowej. Kąpiele winne przeciwdziałają skutkom starzenia się skóry, wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Kąpiele mleczne powstają na bazie sproszkowanego koziego mleka, solanki i olejku z passiflory. Zabieg pięknie wygląda i pachnie, w pakiecie Kąpieli Romantycznej jest ona uzupełniona o płatki róż. Mleczna kąpiel nawilża, odżywia skórę i pobudza zmysły.

Beernarium Piwne Spa

Piwne Spa w Krakowie to drugi obiekt marki Beernarium w Polsce. Pierwszy postał w Zakopanem i cieszy się ogromną popularnością wśród turystów odwiedzających stolicę Tatry. Sukces obiektu to nie tylko oryginalna oferta, ale także miła obsługa i wyjątkowy, kameralny klimat, który pozwala oderwać się na chwilę od rzeczywistości. Marka Beernarium Piwne Spa planuje otwarcie kolejnych obiektów w Polsce i szuka franczyzobiorców chętnych do współpracy.