Do Krakowa przez cały rok przyjeżdża niezwykle liczne grono turystów z całego świata. Stosunkowo znaczna część z nich przybywa do nas nie tylko w celu zobaczenia tego niezwykłego miasta, ale również, aby świętować jeden z najwalniejszych dni jednego z zagranicznych gości – mowa oczywiście o wieczorze kawalerskim. Jedną z licznych atrakcji, na którą decydują się mężczyźni, jest właśnie strzelnica.

Wieczory kawalerskie odbywają się licznie w Krakowie z naprawdę wielu powodów. Bez wątpienia jest to po prostu piękne miasto, które po prostu warto odwiedzić. Nie jest to jednak jedyny argument. Samo miasto żyje 24 godziny na dobę, a liczne kluby skupione w okolicach Rynku Głównego zamykane są dopiero nad ranem. To idealne miejsce, by dać ponieść się fantazji i zorganizować wieczór kawalerski.

Jeżeli goście chcą skupić się niekoniecznie na samym Krakowie, stosunkowo łatwo dostać się m.in. do Zakopanego, kolejnego pięknego miasta w Małopolsce. Dodatkowo, Kraków dla wielu zagranicznych turystów jest stosunkowo tani, dlatego też tak wiele osób decyduje się na przyjazd.

Kiedy jednak grupa mężczyzn przyjeżdża do Krakowa, oddają się nie tylko długim imprezom, lecz szukają również innych atrakcji. Wielu z nich decyduje się na strzelnicę i dla wielu jest to znakomity wybór, co widać m.in. po licznych opiniach w internecie, w tym na Wizytówce Google Cracow Shooting Academy, jednej z najpopularniejszych strzelnic w Krakowie, również wśród zagranicznych turystów.

Czemu strzelnica?

Chyba ciężko wyobrazić sobie bardziej męską rozrywkę. Grupa mężczyzn, dużo adrenaliny, brzmi jak idealny plan właśnie na wieczór kawalerski. Jeżeli przyszły Pan Młody nie miał wcześniej nigdy kontaktu z bronią, to na pewno będzie zachwycony takim prezentem. Sama strzelnica jest też relatywnie tania. Przyglądając się ofercie wspomnianej już wcześniej Cracow Shooting Academy, ceny pakietów strzałów zaczynają się już od 120 zł (za 30 strzałów z 3 różnych broni: Colt 1911, MP5 oraz Glock). Dla turystów to naprawdę mały wydatek.

Dla wielu osób jest to również atrakcyjna opcja, ponieważ w niektórych krajach dostęp do broni, nawet na strzelnicy, jest naprawdę bardzo ograniczony. Chociaż w Polsce uzyskanie pozwolenia na broń (prywatnie) nie jest proste, to strzelnice są łatwo dostępne dla niemal każdego.

Dogodna lokalizacja

Sama strzelnica często jest wplatana w inne atrakcje, dlatego tak ważne jest, aby dojazd do niej był wygodny. Cracow Shooting Academy znajduje się na krakowskim Pasterniku, na ul. Pasternik 128. Bardzo łatwo dotrzeć do niej taksówką, samodzielnie samochodem lub nawet korzystając z krakowskiej miejskiej komunikacji. Jeżeli goście potrzebują swojego transportu – organizuje go strzelnica, wynajmując na tę okazję socjalnego busa. To duże udogodnienie dla części z gości, zwłaszcza gdy chcą się szybko i wygodnie przemieszczać z miejsca na miejsce.

Obsługa jako podstawa dobrej zabawy i bezpieczeństwa

Niezależnie od tego, czy goście wieczoru kawalerskiego mieli wcześniej styczność z bronią palną, czy też nie, podstawą każdej strzelnicy zawsze musi być profesjonalna obsługa – i z taką właśnie mamy do czynienia w Cracow Shooting Academy. Możemy spotkać tam prawdziwych pasjonatów, którzy nie dość, że są na bieżąco ze wszystkimi nowinkami ze świata strzelectwa, to cały czas rozwijają swoje umiejętności, które następnie mogą przekazywać odwiedzającym ich klientom. Profesjonalne podejście instruktorów przekłada się na szkolenie, które odbywa się przed wzięciem do rąk broni przez któregokolwiek z uczestników wieczoru kawalerskiego. Dzięki temu dbają oni o bezpieczeństwo samych gości oraz innych osób w okolicy.


W przypadku grup zagranicznych konieczna jest skuteczna komunikacja, z której wynika nie tylko bezpieczeństwo, ale również dobra zabawa gości. Każdy z pracowników Cracow Shooting Academy swobodnie porozumiewa się w języku angielskim, dzięki czemu nie mają oni najmniejszych problemów z przekazaniem uczestnikom wszystkich niezbędnych dla nich informacji.

Strzelnica nie tylko dla mężczyzn!

Chociaż skupiliśmy się na wieczorach kawalerskich, nikt nie twierdzi, że strzelnica jest miejscem tylko dla mężczyzn. Wręcz przeciwnie, coraz więcej kobiet chce chwycić za broń, co coraz dosadniej widać wśród klientów strzelnicy. Przekłada się to również na organizację wieczorów panieńskich. Nie są one co prawda tak popularne, jak ich męskie odpowiedniki, ale organizowane są znacznie częściej, niż jeszcze kilka lat temu. To atrakcja naprawdę niesamowita, które nie może spodziewać się chyba żadna Panna Młoda.

Cracow Shooting Academy organizuje również liczne szkolenia oraz imprezy firmowe. Strzelnica to w końcu doskonały pomysł np. na firmową integrację, samo miejsce jest również idealne przygotowane na takie okoliczności – na mniejszy znakuje się bowiem m.in. sala konferencyjna.https://www.shootingcracow.com/wieczory_kawalerskie

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą strzelnicy pod adresem https://www.shootingcracow.com – gwarantujemy, że będzie to znakomita opcja na wieczór kawalerski, ale nie tylko!