29 października w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyła się Ogólnopolska Konferencja firmy Souvre Internationale. Podczas eventu, w którym uczestniczyło ponad 1100 osób, zgromadzeni na sali mogli posłuchać wykładów dyrektorów firmy. Na konferencji nie zabrakło również gości specjalnych jakimi byli m.in. redaktor naczelny Network Magazynu Maciej Maciejewski i coach Szymon Gruszka.

Była to bardzo wartościowa niedziela, zarówno dla osób, które współpracują z nami od dawna, jak i nowych partnerów. Mieliśmy okazję posłuchać osób które, przede wszystkim są praktykami biznesu i mogą się z nami podzielić wiedzą zdobytą w praktyce, a nie tylko wyuczoną z książek- mówił Dyrektor Okręgowy Grzegorz Szafrański.

Podczas konferencji firma wykorzystała okazje, aby nagrodzić wyróżnione osoby, które są laureatami programów motywacyjnych lub mogą poszczycić się imponującymi obrotami. Dodatkowo na scenie, firma wręczyła kluczyki ponad 20 osobom, które skorzystało z programu motywacyjnego "Mój Jaguar".

W całej firmie mamy już ponad 53 samochody, a jesteśmy dopiero 1,5 roku na rynku. Narzuciliśmy sobie ogromne tempo, ponieważ średnio co miesiąc pojawia się u nas dwóch nowych dyrektorów, którzy mogą liczyć na ponad przeciętne zarobki. Dlatego też z całego serca zapraszam do współpracy osoby, które chciałyby do nas dołączyć, ponieważ dopiero się rozkręcamy- dodaje Grzegorz Szafrański, Dyrektor Okręgowy z Krakowa.

Warto również dodać, iż po konferencji, wszyscy jej uczestnicy bawili się wspólnie w jednym z krakowskich klubów, który został specjalnie wynajęty na potrzeby firmy.