Wakacje tuż za pasem, warto więc pomyśleć jak zorganizować wyczekiwany przez długi czas urlop. Niestety w tym roku podróże zagraniczne są ryzykowne, ale to też doskonała okazja, aby odkryć na nowo to, co do zaoferowania ma Polska. Przez długi czas byliśmy wyłączeni z normalnego funkcjonowania, ale na szczęście od czerwca odmrożonych zostało wiele sektorów gospodarki i możemy na nowo cieszyć się dostępnością galerii handlowych, restauracji, ale również innych miejsc odpoczynku i rozrywki. Jednym z takich miejsc jest Park Rozrywki Energylandia, który na okres wakacyjny i jesienny przygotował mnóstwo fantastycznych wydarzeń. Jakich? Przekonacie się z artykułu poniżej!

6 urodziny parku - 14 lipca 2020

Początek wakacyjnych atrakcji w Energylandii to niemała okazja do świętowania - 14 lipca Park zamieni się w wielkie przyjęcie urodzinowe!  Energylandia kończy 6 lat, więc nie zabraknie oczywiście tortu, konkursów, zabaw i innych atrakcji. Sztab animatorów, artystów, cała załoga maskotek - wszyscy czekamy na Was! Przez te 6 lat zrobiliśmy naprawdę dużo i Park rozrósł się niesamowicie. Park Rozrywki Energylandia swoją przygodę zaczął w 2014 roku, teraz może pochwalić się 35 hektarową powierzchnią i blisko 80 atrakcjami, które zlokalizowane są w 5 różnych strefach, oraz dopasowane są do różnych preferencji i grup wiekowych. Park posiada największy w Polsce odkryty Park Wodny i jest najnowocześniejszym Parkiem Rozrywki w Polsce! Zdobył 2 rekordy świata i 1 rekord Europy! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić tego miejsca, urodziny są ku temu doskonałą okazją. Naprawdę warto - w cenie jednego biletu zyskujecie możliwość korzystania ze wszystkich atrakcji!


park rozrywki


Wydarzenia Magic Night - 8 lipca, 25 lipca, 1 sierpnia, 8 sierpnia, 15 sierpnia, 22 sierpnia

Magic Night to aż 6 nocnych eventów w sezonie 2020! To możliwość niezapomnianej zabawy na wszystkich atrakcjach od rana aż do 23:00 -  czyli 3 godzin zabawy gratis! Możecie wierzyć lub nie, ale nocna iluminacja roller coasterów i innych atrakcji Parku naprawdę robi wrażenie. Atmosfera zabawy dodatkowo podkręcana jest przez artystów, animatorów, muzykę i światła. Jak co roku takie wydarzenia to nie tylko to co zapowiedziane, ale również moc i noc niespodzianek! Terminów na 6 urodziny jest aż 6, warto wybrać się na chociaż jeden z nich - nie pożałujecie!

Kalendarz wydarzeń w Energylandii – klik!

Wydarzenia Oktoberfest - 5 - 13 września

Od 5 do 13 września 2020 roku, Energylandia zaprasza również na wyjątkowy okres Oktoberfest – święta entuzjastów dobrego jedzenia i picia, wspaniałej zabawy, a w szczególności wszystkich fanów bawarskich klimatów! Na tę okazję Park zaaranżowany będzie na monachijską atmosferę, nie zabraknie różnego rodzaju piw i pysznego jedzenia z grilla. Dodatkowo towarzyszyć temu będą tańce oraz muzyką, która nada wydarzeniu bawarskiego klimatu!

Wydarzenie Polska Złota Jesień 14 - 30 września

Podczas tego jesiennego wydarzenia Park przystrojony będzie kolorami tej pory roku,  czekać będą na Was wyjątkowe aranżacje, scenografie oraz dedykowane tylko temu okresowi wyjątkowe widowiska i pokazy. Gwarantujemy, że poczujecie w każdym detalu klimat polskiej jesieni - od fantastycznych dekoracji, kolorów po stylizacje artystów, animatorów. Nie zabraknie oczywiście wszechobecnych dyń - w 2019 było ich aż 70 ton, w 2020 z pewnością będzie ich jeszcze więcej!

Halloween Time + Night  - 12 - 25 października 

Impreza Halloween to aż 2 wydarzenia w trakcie jednego dnia! 24 października podczas Halloween Night będą na Was czekać niesamowite atrakcje, dekoracje i niespodzianki. Park będzie otwarty 2 godziny dłużej bo do 22.00! Nie zabraknie dreszczyku emocji, niesamowitych stylizacji naszych artystów i animatorów oraz niezapomnianego klimatu upiornej nocy! W okresie od 12 - 25 października natomiast Park zamieni się w Miasteczko Halloween! Spodziewajcie się duchów, czarownic i innych postaci, które stworzą dla Was niesamowity klimat. Naprawdę warto to zobaczyć!

Winter Kingdom - 28 listopada 2020 - 10 stycznia 2021

I na koniec absolutna niespodzianka Parku Rozrywki Energylandia - obiekt będzie otwarty w sezonie zimowym! W tym okresie nie zabraknie świątecznych dekoracji, zapachu pierników unoszącego się w powietrzu i niesamowitych iluminacji świetlnych. W ten wyjątkowy czas, przed i po świąteczny, zapraszamy Was do zimowej krainy, w której nie zabraknie niespodzianek! Kilka z nich możemy Wam zdradzić - na terenie Parku uruchomione zostanie ogromne lodowisko, w planach jest również czarodziejski Jarmark Bożonarodzeniowy. Resztę musicie sprawdzić sami!


Artykuł partnerski