Sytuacja epidemiczna w naszym kraju wielu z nas pokrzyżowała plany zawodowe, ale też plany wakacyjne. Zablokowała również możliwość wypoczynku i wycieczek organizowanych przez placówki oświatowe - jak wiemy przedszkola, szkoły i uczelnie są zamknięte do odwołania. Wielu z nas dorosłych marzy o tym, aby gdzieś się wyrwać z domowej kwarantanny, a możemy tylko sobie wyobrazić jak bardzo pragną tego dzieci, które na co dzień są pełne entuzjazmu i energii. Wiele miejsc związanych z branżą turystyczną, mając nadzieję, że do września wszystko się ustabilizuje, przedstawiają atrakcyjne oferty dla swoich potencjalnych klientów. Wrześniowe promocje wprowadza również Energylandia - największy Park Rozrywki w Polsce, który oferuje moc różnorodnych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Koniecznie sprawdźcie co ma do zaoferowania!

Jesienna promocja na wycieczki szkolne

 

Energylandia już dziś zaprasza do planowania wycieczek szkolnych po wakacjach. Promocja ma dotyczyć wycieczek planowanych między 2 a 11 września. Warunkiem do zakupu biletów w promocyjnych cenach będzie okazanie tak zwanej karty wycieczki w kasie. Oczywiście w przypadku większych grup wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. 

 
największy park rozrywki


Jeżeli chodzi o ceny biletów, to odpowiadają one promocji wiosennej parku. Bilet dla dzieci w wieku przedszkolnym będzie kosztował 32 zł (zamiast 39 zł). Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych (klasy 1-6) za bilet zapłacą 48 zł zamiast 59 zł, młodzież ze szkół podstawowych (klasy 7-8) kupią bilet w cenie 56 zł zamiast 69 zł. Studenci i licealiści natomiast mogą liczyć na bilety w cenie 79 zł zamiast 99 zł.

 

Opiekunowie za wejście do parku płacą jedynie symboliczną złotówkę. W cenie biletów zawarte są pokazy edukacyjne, zapewniony jest również poczęstunek. Opisane promocje nie obowiązują w święta oraz weekendy. Energylandia zapewnia również niezbędne i najwyższe normy bezpieczeństwa. Więcej na ten temat w kolejnej części artykułu.

 

Bezpieczeństwo w Energylandii

 

            Epidemia, z którą przyszło nam funkcjonować, ale też z którą będziemy musieli nauczyć się żyć, doprowadziła do stanu, w którym zwiększone procedury bezpieczeństwa są konieczne. Z racji tego Park Rozrywki Energylandia wprowadził szereg zabezpieczeń i udogodnień związanych z profilaktyką przeciwwirusową. Uruchomił kilkaset stacji dezynfekujących na terenie całego parku a przy wejściu zainstalowane zostały kamery termowizyjne do pomiaru temperatury ciała. Umożliwione zostały również płatności bezgotówkowe niemal na całym terenie parku. Na terenie obiektu zostały także umieszczone automaty umożliwiające zakup maseczek ochronnych. Dodatkowo codziennie po zamknięciu park jest w pełni dezynfekowany.

 

Również w kwestii personelu zostały podjęte kroki związane ze zwiększonym bezpieczeństwem gości. Stworzona została specjalna grupa pracowników odpowiedzialnych za dezynfekcję powierzchni, które są często użytkowane. Obsługa wyposażona została w środki ochrony osobistej (rękawiczki, maseczki, środki dezynfekujące). Personel jest również szkolony w zakresie bezpieczeństwa i podnoszenia standardów obsługi gości w tym wyjątkowym dla wszystkich czasie.