Data wydarzenia: 03.06.2016 15:00 - 03.06.2016 18:30
Miejsce wydarzenia: ZSO nr 5 przy ul. Chełmońskiego 24.

Już w najbliższy piątek (3 czerwca) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 zaprasza na kolejny już Festyn Azorski odbywający się w ramach Dni Dzielnicy IV. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00 na terenie ZSO nr 5 przy ul. Chełmońskiego 24.

Festyn Azorski jest wspaniałą atrakcją dla mieszkańców jednego z największych krakowskich osiedli. Jej celem jest integracja lokalnej społeczności na świeżym powietrzu – festyn odbywa się bowiem w parku otaczającym budynek szkoły.

Festyn ewoluował z Maratonu Azorskiego (odbyło się 7 edycji), a obie imprezy spotykały się z niezwykle ciepłym przyjęciem oraz sporym zainteresowaniem mieszkańców, którzy z roku na rok coraz liczniej przekraczają progi ZSO nr 5. Dzięki swojej popularności na przestrzeni ostatnich lat wpisał się na stałe w program Dni Dzielnicy IV i stał się jego integralną częścią.

Uczestników imprezy jak co roku czeka wiele atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie: w programie znalazły się występy artystyczne, warsztaty, rywalizacje sportowe, pokazy służb mundurowych, a także liczne zabawy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Festyn Azorski realizowany przy udziale XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika oraz Gimnazjum nr 14 im. Jana Kasprowicza.

Serdecznie zapraszamy!