W dniu 16 lipca 2016 roku w na obiektach sportowych J&J SportCenter odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Krakowie inspektora Dariusza Pocięgla. Celem turnieju było zebranie pieniędzy na leczenie dla naszego Przyjaciela – byłego funkcjonariusza OPP w Krakowie Tomka Warzechy, który dzielnie walczy z nowotworem.

W turnieju udział wzięło 8 drużyn, które zechciały wesprzeć finansowo leczenie Tomka. Z uwagi na liczbę drużyn mecze odbywały się równolegle w dwóch grupach Policja oraz Przyjaciele Policji. Pomimo niesprzyjającej aury byliśmy świadkami prawdziwych piłkarskich emocji. Mecze, pomimo iż  były bardzo zacięte, toczyły się w radosnej i przyjaznej atmosferze. 

W grupie „Przyjaciół Policji” zwyciężyła drużyna LODY MELBA i otrzymała Puchar Burmistrza Krzeszowic, natomiast w grupie „Drużyn Policyjnych” bezkonkurencyjni okazali się koledzy ze wspólnej drużyny KP III i IV Kraków, którzy  otrzymali Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Krakowie. Kolejne miejsca zajęły drużyny KP Gaszowice oraz KPP Kraków.

Następnie rozegrano mecze o Superpuchar Wicestarosty Krakowskiego, który zdobyła drużyna OPP w Krakowie.

W trakcie zawodów przeprowadzono licytację między innymi  wyjazdu na mecz Borussii Dortmund ( z przelotem, hotelem i „opieką” sponsora Michała Ścigalskiego z firmy STALEX), koszulki meczowej Wisły Kraków z autografem Arkadiusza Głowackiego ( sponsor dyrekcja Zespołu Szkół w Nowej Górze).

Dzięki grupie ludzi dobrej woli udało się zebrać na leczenie Tomka.


Gratulujemy.