Jesienią ubiegłego roku w LKS Słomniczanka powstała sekcja futsalowa (red. halowa piłka nożna), która do rozgrywek ogólnopolskich zgłosiła zespoły kobiet i mężczyzn. Jej szefem został Krzysztof Jarzyna, właściciel Lex Kancelarii i pod takim szyldem drużyna występuje w ekstralidze kobiet i I lidze mężczyzn.

W minioną sobotę drużyna kobiet zapewniła sobie awans do play-off, a zatem do grona ośmiu najlepszych klubów w naszym kraju. W pierwszej rundzie zagra ze zwycięzcą rozgrywek w grupie północnej (AZS UAM Poznań lub AZS AWF Warszawa). Pierwszy mecz odbędzie się 11 lutego w Słomnikach. Bez względu na wynik to największy sukces drużynowy, jaki osiągnęła seniorska drużyna z powiatu krakowskiego.

Zespół mężczyzn zajmuje aktualnie drugie miejsce w I lidze i jest na najlepszej drodze do awansu do ekstraklasy. Rozgrywki pierwszej ligi zakończą się na przełomie kwietnia i maja. Klub chce się rozwijać, w Słomnikach ma powstać centrum futsalowe, w którym szkolona będzie młodzież. W tym sezonie młodzieżowa drużyna Lex Kancelarii zajęła czwarte miejsce w Małopolsce.