Data wydarzenia: 16.06.2016 18:00 - 16.06.2016 20:00
Miejsce wydarzenia: Błonia Krakowskie

Drodzy Biegacze i wszyscy Aktywni!

Powracamy z IV edycją RUN FOR! Chcemy po raz kolejny spotkać się w dobrym towarzystwie ludzi pozytywnie nastawionych, by w atmosferze przyjaźni i wzajemnej życzliwości nabrać trochę kondycji przed urlopem, a jednocześnie pomóc kolejnej osobie!

Jak dotąd biegliśmy już dla dziewczyn i chłopaka. Tym razem, dystans 5 KM STYLEM DOWOLNYM spod kamienia papieskiego, pobiegniemy dla maluszka - 2 letniej Tosi Pióro z Krakowa.

Tosia cierpi na Fibrodysplasia ossificans progressiva (FOP), co oznacza, że stopniowo poszczególne mięśnie oraz ścięgna puchną i zamieniają się w tkankę kostną, bezlitośnie ograniczając jej ruchy. Tosia może przestać chodzić, a ideą RUN FOR - jest stawianie na nogi, dlatego pomóżmy jej utrzymać tę cenną (i jakże przyjemną) umiejętność! (więcej o Tosi: https://www.facebook.com/POMOCDLATOSI/info/?tab=page_info)

Przy tak skomplikowanych schorzeniach potrzebne jest wszystko od lekarstw i pojedynczych konsultacji lekarskich aż po turnusy rehabilitacyjne - nasza pomoc będzie realna i konkretna. 

Pokażmy, że jest w nas wielka siła i energia, radość życia i empatia dla osób z sąsiedztwa. Pobiegniijmy radośnie 16 czerwca, więcej informacji wkrótce! Do zobaczenia!