Legion Run wraz z wiosennym powiewem wiatru wraca do Polski. 25 czerwca w Dobczycach koło Krakowa odbędzie się kolejna edycja zmagań drużynowych. W tym roku organizatorzy stawiają poprzeczkę jeszcze wyżej. Na uczestników czeka intensywna trasa i ponad 20 przeszkód z błota, lodu i drutu kolczastego.

Uczestnicy będą mogli przezwyciężyć swoje słabości, a także spędzić aktywnie czas z przyjaciółmi i rodziną. 90 proc. przeszkód zostało odnowionych. Dla entuzjastów błotnych biegów pojawiły się nowe projekty: Nox Arca (ciemne i ciasne tunele z jednym wyjściem), Fenestra (ściany przez które będą przeskakiwać uczestnicy), Oculus (pięciometrowa wspinaczka po linie lub drabinie i zjazd po rurze strażackiej do rowu wypełnionego błotem i zimną wodą), Optimus (wyzwanie składające się z czterech zadań na wysokości).

Wzdłuż prawie 5-kilometrowej trasy ustawione będą stacje muzyczne, które zagrzeją do walki o zwycięstwo i utrzymają odpowiedni rytm uczestników. Legion Ran to wydarzenie łączące znajomych, rodziny i współpracowników. Oprócz zdrowej konkurencji jego celem jest również integracja uczestników i kibiców. Dzięki niemu można aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, doznając często nieznanych i ekscytujących wrażeń. W tym roku ułatwieniem dla widzów stanie się darmowy wstęp i parking.

Legion Run 2016 w Dobczycach - zapisy, bilety

Do 17 czerwca bilety indywidualne kosztują 242 zł (drużynowe 220 zł za osobę). W dniu wydarzeniu bilety będą kosztować po 360 zł.

Więcej szczegółów oraz informacje na temat biletów znajdziecie na stronie internetowej