Już dzisiaj Biało-Czerwoni rozegrają ostatnie spotkanie testowe przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy. W przyszły poniedziałek zmierzymy się ze Słowacją, a teraz czas na próbę generalną w postaci starcia z Islandią. Jaki model taktyczny przygotuje Paulo Sousa na brak Arkadiusza Milika?

Polska vs Islandia

Biało-Czerwoni w poprzednim meczu testowym zremisowali 1:1 z Rosją, jednak Paulo Sousa w tamtej rywalizacji zdecydował się na wiele zmian w wyjściowym składzie. Dzisiaj pewne jest, że będzie to próba generalna, więc można się spodziewać najlepszego możliwego ustawienia i prawdopodobnie będzie to również drużyna, która zostanie desygnowana na pierwszy oficjalny mecz w Euro 2020.

Islandia to z pewnością niewygodny przeciwnik. Mimo że nie udało jej się zakwalifikować na Mistrzostwa Europy, to trzeba pamiętać, że w poprzednim turnieju tej rangi byli czarnym koniem, który potrafił wyeliminować między innymi Anglików.

Polacy pod wodzą Paulo Sousy tylko raz zachowali czyste konto i odnieśli jedno zwycięstwo. W meczach towarzyskich zazwyczaj jest sporo roszad i ciężko odpowiednio trafić z wynikiem, jednak nie ma wątpliwości, że tym razem wyjdziemy w mocniejszym składzie, co również odbija się na opiniach dotyczących meczu, przygotowanych przez zakłady bukmacherskie.

Więcej na temat lokalnego sportu znajdziesz tutaj -> https://krakow.dlawas.info/sport

Sporty wirtualne – czym są?

Mecz reprezentacji Polski to tylko jedna z możliwości do kibicowania. Czy wiedzieliście o zupełnie nowej kategorii, jakimi są sporty wirtualne? To zupełna nowość, która podbija serca scyfrowanych miłośników sportowych. Najciekawszy w tego typu sportach jest fakt, że trwają one bez przerwy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! Zawodnicy są generowani za pomocą algorytmów, dzięki czemu nie ma mowy o przerwie. Więcej informacji dotyczących sportów wirtualnych znajdziesz na stronie takiej jak pzbuk.

Sporty wirtualne, to zupełnie inne doświadczenie sportowe, które zyskuje coraz większą liczbę odbiorców. Wirtualne widowisko sportowe rozgrywa się na podstawie algorytmów i jest o wiele bardziej dynamiczne niż mecz odbywający się w czasie rzeczywistym. Ostateczny wynik spotkania możemy poznać już po 2 bądź 5 minutach! Oprócz oglądania meczów piłkarskich istnieje możliwość zobaczenia gonitw konnych lub chartów.

W kwestii sportów wirtualnych musisz wiedzieć, że drużyny występujące w konkretnych ligach są generowane, więc nie znajdziesz tutaj reprezentacji Polski, czy swojej ulubionej drużyny klubowej. To jednak nie zmienia faktu, że możesz odnaleźć swój klub wirtualny i śledzić jego zmagania. Sporty wirtualne są zdecydowanie bardziej nieprzewidywane od standardowych widowisk. Pamiętajmy, że o zwycięstwie lub przegranej jednej z drużyn decyduje algorytm. W przypadku realnych sportów możemy oprzeć się na statystykach oraz przeanalizować sobie mającą się odbyć rozgrywkę. Tak czy inaczej sporty wirtualne mogą stanowić ciekawą odmianę dla piłkarskich miłośników.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95