Wraz z początkiem sierpnia do najszybciej rozwijającej się społeczności biegowej w Polsce, Reebok RUN CREW, dołączyło kolejne miasto - Kraków. Treningi w stolicy Małopolski odbywają się w każdy poniedziałek, o godz. 18:00, wzdłuż klimatycznych Bulwarów Wiślanych. Do grupy może dołączyć każdy, kto chciałby rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z bieganiem.

Reebok RUN CREW to zajęcia dedykowane wszystkim biegaczom, którzy chcą poprawić swoją szybkość, przygotować się do biegów długodystansowych oraz zwiększyć siłę i wytrzymałość.

 

Treningi RRC prowadzone są według metody Aerobic Capacity - trenowanie poprzez bieganie - autorstwa Chrisa Hinshawa, trenera i profesjonalnego triathlonisty, który 10-krotnie ukończył wyścig Ironman. Ich program został zaprojektowany tak, aby mogli z niego korzystać zarówno początkujący, jak i zaawansowani biegacze.

 

Spotkania społeczności w Krakowie prowadzi Adriana Kolasa, trenerka grupy Spartan Race, przygotowującej do biegów survivalowych. Zajęcia oparte są na koncepcji treningu funkcjonalnego oraz CrossFitu. Kolasa ma na swoim koncie kilka sportowych sukcesów, m.in. II miejsce w biegu górskim Spartan Race w Donovlay na Słowacji.

 

Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek o godz. 18:00 na Bulwarach Wiślanych.

 

Społeczność Reebok RUN CREW powstała w 2017 roku w Warszawie. Obecnie treningi RRC odbywają się również, m.in. w Częstochowie, Grudziądzu, Łomży, Tarnowskich Górach, Tczewie, Toruniu, Skierniewicach, Ostrołęce oraz we Wrocławiu. Spotkania prowadzą profesjonalni biegacze, lekkoatleci oraz ambasadorzy marki Reebok.

 

Więcej informacji o Reebok RUN CREW na stronie www.reebokruncrew.pl.

 

Podstawowe informacje

 

Kiedy: każdy poniedziałek, godz. 18:00

Gdzie: zbiórka przy Galerii Kazimierz Kraków (od strony restauracji Pizza HUT), ul. Podgórska 34

 

Link do wydarzenia.