XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera odbędzie się na początku sierpnia w Krakowie. Stolica Małopolski już po raz piąty będzie miastem-gospodarzem najlepszego towarzyskiego turnieju siatkarskiego świata, a mecze będą rozgrywane w TAURON Arenie Kraków.

– Dzięki fantastycznemu wsparciu władz samorządowych miasta Krakowa będziemy mieli mały jubileusz, bo nasz turniej już po raz piąty zostanie rozegrany w tak wyjątkowym miejscu, jakim jest Kraków. Jestem przekonany, że supernowoczesna TAURON Arena Kraków, najlepsi siatkarze na świecie oraz najlepsi na świecie polscy kibice to recepta na sukces i niezapomniany turniej – podkreśla Jerzy Mróz, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera

Przypomnijmy, że XVII Memoriał Huberta Jerzego Wagnera rozpocznie się w czwartek, 1 sierpnia i potrwa do soboty, 3 sierpnia. Tuż po nim Polacy zagrają o przepustkę do igrzysk w Tokio z Francją, Słowenią i Tunezją, a turniej będzie rozgrywany w Gdańsku. Oznacza to, że Memoriał będzie ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed walką o igrzyska, która rusza już 9 sierpnia.

Najlepsza siatkarska reprezentacja XXI wieku zagra w tegorocznym Memoriale Huberta Jerzego Wagnera! Brazylijczycy, obok Serbów, potwierdzili swój udział w najlepszym na świecie turnieju towarzyskim i chcą przy wspaniałej polskiej publiczności zmierzyć się z biało-czerwonymi.

W tym momencie, oczywiście oprócz Polaków, swój udział oficjalnie potwierdziły drużyny Serbii oraz Brazylii. Trwają ostatnie rozmowy nad ustaleniem ostatniego uczestnika turnieju.

Więcej informacji na stronie internetowej fundacjawagnera.pl.