Kraków oferuje przedsiębiorcom szeroką gamę lokali biurowych do wynajęcia. Do dyspozycji mamy także atrakcyjne biura poza ścisłym centrum.

Panuje przekonanie, że najlepsze biura na wynajem to te, które zlokalizowane są w centrum dużego miasta. Prestiżowy adres, łatwy dostęp do infrastruktury to zalety, niemniej jednak biuro w sercu miasta, na przykład w Krakowie, ma także szereg negatywów.

Jeśli szukasz biura na wynajem w mieście Kraków, sprawdź również lokale położone poza ścisłym centrum. Dlaczego warto zdecydować się na taką ofertę?

 

Biura poza centrum – nie tylko niska cena

Jako jedną z najważniejszych zalet biur położonych poza centrum dużych miast uznaje się ich przystępne ceny. Rzeczywiście, wynajem biura w takiej lokalizacji jest związany z niższymi wydatkami, co dla wielu firm posiada duże znaczenie.

Różnice w kosztach wynajmu pomiędzy centrum a oddalonymi od niego dzielnicami mogą dochodzić nawet do ponad 100 proc., dlatego też to doskonała oferta dla mniejszych firm czy też tych firm, które pragną zaoszczędzić na korzystaniu z przestrzeni biurowej.

Warto jednak wskazać, że biura na wynajem położone poza ścisłym centrum to nie tylko niższe ceny. Takie lokale mogą pochwalić się także wieloma innymi zaletami!

 

Nowoczesne przestrzenie dla wymagających przedsiębiorców

W centrach dużych miast, w tym także w mieście Kraków, powstają co prawda nowe przestrzenie biurowe, niemniej jednak wiele z nich zlokalizowanych jest w starszych budynkach, w tym w kamienicach. Przestrzenie tego typu, chociaż mogą zachwycać swoją zabytkową atmosferą, nie są tak nowoczesne jak nowe biurowce.

Właśnie dlatego ci przedsiębiorcy, którym zależy na pracy w przestrzeniach nowoczesnych, wyposażonych w zaawansowane urządzenia technologiczne, częściej decydują się na nowe budownictwo. Najwięcej takich obiektów znaleźć można właśnie poza centrum miasta.

Wynajem biura poza ścisłym centrum to również większe przestrzenie do dyspozycji, także w typie open space, który daje szerokie możliwości aranżacji. Wówczas przedsiębiorca może indywidualnie dopasować aranżację przestrzeni do swoich potrzeb, dlatego też takie biura są bardziej uniwersalne i doskonale nadają się niemalże dla każdej branży.

Nie można zapominać także o innej ważnej kwestii, a mianowicie o dojazdach. Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że dostanie się do centrum miasta w godzinach szczytu może być naprawdę bardzo męczące. Stanie w korkach to duża strata czasu!

Wybór biura na wynajem poza ścisłym centrum miasta pozwala na zmniejszenie tego ryzyka – dojazdy są wtedy łatwiejsze i szybsze zarówno z wykorzystaniem własnych samochodów, jak i komunikacji publicznej. Nie ma również problemów z parkowaniem – biurowce udostępniają najczęściej własne powierzchnie do parkowania nie tylko dla samochodów, ale również coraz częściej dla tych osób, które poruszają się na dwóch kółkach.

 

CHB 14 – nowoczesne biura na wynajem w Krakowie!

Szukasz prestiżowego, a także przystępnego cenowo biura na wynajem w Krakowie? Sprawdź już teraz inwestycję CHB 14, która zlokalizowana jest przy ulicy Christo Botewa 14 w Krakowie.

CHB 14 to nowoczesny biurowiec w Krakowie, który oferuje szeroką gamę biur oraz lokali użytkowych na wynajem w dogodnej lokalizacji. Przestrzenie w obiekcie zachwycają swoim minimalistycznym designem, a także gwarantują maksymalny komfort pracy z dostępem do najnowocześniejszych technologii.

Warunki wynajmu w biurowcu CHB 14 także są bardzo korzystne – przystępne ceny czynszu oraz opłat eksploatacyjnych powodują, że to bardzo atrakcyjna, konkurencyjna oferta przeznaczona dla każdego przedsiębiorcy. Minimalna powierzchnia biurowa przeznaczona do wynajęcia to około 30 metrów kwadratowych, natomiast cena najmu rozpoczyna się już od 10 EURO netto za metr kwadratowy!

Podsumowując, biura na wynajem poza centrum Krakowa to także kapitalna propozycja przeznaczona dla każdego przedsiębiorcy. Z dostępnymi ofertami można zapoznać się już teraz on-line!