Nie wiesz, gdzie szukać najlepszych promocji? Ciągle zapominasz o ważnych rzeczach do kupienia? Szukasz inspiracji na obiad? Jeśli tak, koniecznie sprawdź aplikację Blix. Mając ją w swoim telefonie, zyskujesz dostęp do wielu gazetek promocyjnych, ciekawych przepisów i praktycznych funkcjonalności!

Blix to odpowiedź na zmieniające się potrzeby konsumentów. Większość Polaków w swoich zakupach kieruje się głównie ceną, dlatego zebranie materiałów promocyjnych w jednym miejscu jest dla wszystkich bardzo wygodnym rozwiązaniem. Aplikacja Blix ma też wiele innych funkcji – tworzenie listy zakupowej czy karty lojalnościowe w jednym miejscu.

Znajdź najlepsze oferty z Blix-em!

Aplikacja Blix jest dedykowana osobom, które chcą ułatwić swoje codzienne zakupy. Główną funkcją platformy jest stworzenie największego zestawienia gazetek promocyjnych niemalże wszystkich największych sklepów w Polsce. Dzięki Blix konsument zyskuje dostęp do szerokiej oferty produktów w obniżonych cenach, co ułatwia wybór najlepszych okazji. Porównując artykuły i promocje różnych sklepów, można w łatwy sposób obniżyć wysokość rachunku za zakupy. Użytkownicy korzystający z Blix otrzymują również specjalne powiadomienia o nowych gazetkach. Dzięki tym komunikatem można być na bieżąco z najlepszymi ofertami.  

Świetną funkcjonalnością, którą wyróżnia się aplikacja Blix, jest wyszukiwarka konkretnych produktów. Po podaniu nazwy artykułu tworzona jest lista gazetek, w których można go znaleźć. Chcesz wyszukać pieluchy w najniższej cenie? Skorzystaj z wyszukiwarki, dzięki której szybko znajdziesz sklep z najlepszą ceną promocyjną.

Gazetki popularnych sklepów np. Biedronka, są dostępne nie tylko w aplikacji, ale także na stronie www. Wystarczy wejść na blix.pl, gdzie do dyspozycji użytkownika są aktualne i archiwalne oferty specjalne. W dowolnej chwili można więc sprawdzić bieżące promocje w sklepie lub dostępność konkretnego produktu we wcześniejszych gazetkach.  

Aplikacja Blix – zakupy mogą być prostsze!

Aplikacja Blix oprócz aktualnych gazetek dostarcza użytkownikom wielu praktycznych funkcjonalności. Wśród nich jest możliwość tworzenia listy zakupowej. Wystarczy zaznaczyć dany produkt z gazetki i dodać go do planowanych zakupów. Artykuł w dowolnej chwili można usunąć, a całą listę udostępnić swoim bliskim.

Świetnym rozwiązaniem jest też przechowywania na platformie kart lojalnościowych z różnych sklepów. Gdy wprowadzisz je do aplikacji, możesz pozbyć się plastikowych kart z portfela.

Gotuj z blix.pl, czyli dania na różne okazje

Jeśli brakuje Ci pomysłów na codzienne obiady, koniecznie sprawdź Blix. Wchodząc na stronę Gotuj z Blix.pl masz do wyboru mnóstwo ciekawych, inspirujących przepisów. Pomysły na dania są podzielone według kategorii: rodzajów czy okazji. Idealną propozycją dla osób, które dbają o dietę, jest dział Gotuj FIT z Blix-em. Użytkownicy znajdą tam przepisy na zdrowe, lekkie potrawy i przekąski.

Korzystanie z Blix jest całkowicie darmowe! Ponad 1 000 000 pobrań aplikacji potwierdza, że jest to niezwykle praktyczne narzędzie.

Artykuł Partnera