Kiedy w naszych domach przydarza się jakaś usterka, często staramy się poradzić z nią sami. Nie inaczej jest w przypadkach problemów z instalacjami elektrycznymi, lecz powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że niekoniecznie jest to najlepsze rozwiązanie. Jeżeli chcemy być pewni, że właściwie dbamy o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich, w takich przypadkach powinniśmy postawić na profesjonalistów, czyli doświadczonych elektryków, którzy dokładnie zdiagnozują, a następnie skutecznie usuną problem.

Czemu właśnie przypadek instalacji elektrycznych i problemów z nią związanych jest tak istotny? Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że w przypadku np. niewielkiej iskry, która pojawi się w naszym domu lub mieszkaniu, tworząc zalążek płomienia, możemy w ciągu kilku lub kilkunastu minut, w wyniku pożaru, stracić dobytek naszego życia.

Jeżeli poszukujecie elektryka w Krakowie lub jego okolicach, warto postawić na Pawła Kękusia oraz jego pracowników. Sam Paweł Kękuś od lat działa w swojej branży, dzięki czemu zebrał niezwykle bogate doświadczenie i radził sobie z różnorodnymi problemami w trakcie wykonywania swojego zawodu. Obecnie stawia również tylko na pracowników, którzy nie tylko posiadają wiedzę, ale również doświadczenie. Dysponują oni także doskonałymi narzędziami, co składa się na możliwość szybkiego i sprawnego reagowania nawet w naprawdę trudnych przypadkach.

Paweł Kękuś oferuje swoje usługi w Krakowie oraz w jego okolicach 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – jest więc idealną osobą, jeżeli poszukujemy pogotowia elektrycznego. Warto posiadać zapisany jego numer telefonu - 511-965-717 – nigdy bowiem nie wiemy, kiedy może się przydać, niezależnie od tego, czy problem będzie dotyczył naszego domu lub mieszkania, czy też naszej firmy.

Oczywiście firma oferuje również inne usługi elektryczne na terenie Krakowa i okolic, do których należą m.in.:

  • Podłączanie sprzętu AGD w domu, mieszkaniu lub firmie – chociaż nie wydaje się to zadaniem trudnym, powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że za każdym razem, gdy decydujemy się na zakup oraz podłączenie takiego sprzętu, jak np. płyta grzewcza czy indukcyjna, powinniśmy do tego zadania zdecydować się na usługę elektryka. W karcie gwarancyjnej bowiem musi znaleźć się parafka i pieczątka osoby z odpowiednimi uprawnieniami – a to właśnie je posiadają elektrycy – która potwierdzi, że sprzęt został właściwie podłączony. W innym wypadku, jeżeli zakupiony sprzęt nie będzie działał odpowiednio i będziemy chcieli zdecydować się na wykorzystanie udzielonego nam prawa do gwarancji, bez odpowiedniej pieczątki i parafki nie będziemy mogli tego uczynić. Usługi tego typu nie są drogie, z tego powodu tym bardziej powinniśmy się na nie decydować i nie podłączać przynajmniej części sprzętu AGD samodzielnie.
  • Wykonywanie nowych instalacji elektrycznych oraz wymiana starych – niezależnie od tego, czy potrzebujemy wykonać nową instalację zgodnie z przygotowanym planem, czy mamy w planach wymienić obecną na nową, w obu przypadkach pomoże nam firma Pawła Kękusia, ponieważ świadczy ona również takie usługi na ternie Krakowa oraz jego okolic. Na wymianę instalacji na nową warto zastanowić się zwłaszcza wtedy, gdy obecnie posiadamy instalację wykonaną jeszcze z aluminium – to dość archaiczne rozwiązanie, do tego mało bezpieczne, ponieważ nie jest ono przystosowane do obciążeń tak dużych, jakie generują nasz obecne domy i mieszkania, wyposażone w wiele elektrycznych sprzętów, zwłaszcza takich jak elektryczny płyty grzewcze czy czajniki elektryczne.

  • Zmiana przydziału mocy – jest to usługa skierowana zwłaszcza dla osób, które planują albo zakup nowego sprzętu, takiego jak płyta indukcyjna w zamian za dotychczasową kuchenkę gazową, albo chcą zupełnie zrezygnować z gazu w swoim domu lub mieszkaniu. W takim przypadku zapotrzebowanie na energię elektryczną znacznie wzrośnie, a obecna instalacja może nie być na to przygotowana, przez co poszczególne urządzenia elektryczne w naszym domu lub mieszkaniu mogą nie działać poprawnie. Właśnie wtedy powinniśmy zdecydować się na zmianę przydziału mocy. Po zakończeniu usługi otrzymamy również stosowne oświadczenie, w którym znajdą się informacji o tym, że instalacja jest już gotowa do użytkowania oraz do podpięcia do sieci energetycznej.

To jednak tylko fragment tego, co może zaoferować nam Paweł Kękuś wraz ze swoją firmą. Oferują oni również inne, liczne usługi elektryczne na terenie Krakowa oraz jego okolic, do których zaliczają się m.in. różnorodne pomiary elektryczne, wymiany gniazdek, podłączanie oświetlenia, wymiany bezpieczników, wystawianie oświadczeń dotyczących stanu naszej instalacji elektrycznej, montaż rozdzielni oraz wiele więcej. Z pełną ofertą można zapoznać się oczywiście na stronie Elektrykwkrakowie.com.pl.

Na koniec jeszcze raz przypomnimy numer, który może nam się przydać nawet w ekstremalnej sytuacji dotyczącej naszej instalacji elektrycznej. 511-965-717 – jeżeli tylko pojawi się problem w naszym domu lub firmie, na wsparcie możemy liczyć o każdej porze dnia i nocy!
Artykuł Partnerski