Od jakiegoś czasu tablica Facebooka nie wygląda już tak jak kiedyś. Niektórych potrafi doprowadzać do białej gorączki, bo ciągle pokazuje to samo, np. posty sprzed kilku dni. Jest jednak prosty sposób by to zmienić.

U Was też w kółko powtarzają się te same posty? Tablica zatraciła swoją chronologię. Niejednokrotnie możemy zobaczyć część wpisów kilka dni pod rząd i nic się nie zmienia. Na przykład od poniedziałku do środy powtarza się wpis jednego znajomego, albo jakiś link z jednej strony. Czasami scrollując tablicę w dół ten sam post pojawia się dwukrotnie.

Jest jeden sposób, który sprawi, że tablica będzie mniej irytująca i bardziej uporządkowana. Chodzi tutaj o sposób wyświetlania treści. Obecnie z automatu mamy ustawiony na pokazywanie "Najciekawszych zdarzeń". Na jakiej podstawie są wybierane? Do końca nie wiadomo, stad te powtórzenia.

Można to zmienić dwoma kliknięciami. Dzięki temu na Waszym Facebooku pojawią się najnowsze posty. Żeby to zrobić trzeba:
1. Nacisnąć na trzy kropki w lewym górnym rogu obok napisu "Aktualności"
2. Wybrać opcję "Najnowsze"

Od razu tablica powinna się przeładować i wyglądać lepiej. Uwaga! Facebook co jakiś czas automatycznie przywraca na opcję "Najciekawsze zdarzenia", więc będzie trzeba te dwa kroki powtarzać.