Wykonanie rzetelnych i terminowych prac w wielu branżach wymaga odpowiedniego sprzętu, który umożliwi bezpieczne przeprowadzenie aktywności na dużej wysokości. Wbrew pierwszym skojarzeniom sprzęt do pracy na wysokości nie jest niezbędny wyłącznie w budowlance, ale korzysta z niego na co dzień wiele firm z innych branż. Profesjonalne urządzenia, które pozwalają na taki rodzaj prac zazwyczaj kosztują bardzo dużo, a ich obsługa wymaga zarówno profesjonalnego przygotowania, jak i doświadczenia. Warto zatem korzystać w tym zakresie z usług firm, które mają już ugruntowaną opinię na rynku. Przekłada się to zarówno na konkurencyjność ceny, bezpieczeństwo, ale też solidność wykonywanych usług.

Wykonaj wiele prac przy pomocy zwyżki

Podnośniki koszowe pozwalają na bezpieczne wykonywanie robót na wysokości nawet kilkudziesięciu metrów. Z usług profesjonalnych firm oferujących wypożyczenie zwyżki korzystają zarówno firmy budowlane czy remontowe, ale także zarządcy budynków, którzy zobowiązani są do prac porządkowych z nimi związanych, instytucje publiczne, agencje reklamowe czy instalatorzy i konserwatorzy sieci elektrycznych. Wysokiej klasy podnośnik w Krakowie ma w swojej ofercie firma LACROSS, z której usług mogą skorzystać zarówno inne firmy, jak i urzędy, czy osoby prywatne. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi można nie tylko dokonać prac budowlanych, ale także przeprowadzić prace konserwatorskie, prace przy pielęgnacji zieleni czy choćby powieszeniu świątecznych dekoracji. Zwyżki z tej firmy umożliwią wykonanie robót na wysokości do 25m, a z wysięgiem bocznym do 12m.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

W każdej branży, która wymaga prac na wysokości szczególnie istotną kwestią jest bezpieczeństwo, a to zapewnić może jedynie odpowiednie przygotowanie i doświadczenie firmy. Cały sprzęt wypożyczany przez firmę LACROSS przechodzi regularne badania wykonywane przez Urząd Dozoru Technicznego. Masz zatem pewność, że korzystasz ze sprzętu najwyższej jakości, sprawdzonego, sprawnego technicznie i obsługiwanego przez osobę z odpowiednimi kwalifikacjami. Ponad 10 lat na rynku umożliwiło wypracowanie oferty zarówno rzetelnej i zapewniającej bezpieczeństwo, jak i atrakcyjnej cenowo. Stale podnoszone są kwalifikacje pracowników, tak, by nadążyć za wzrastającymi wymaganiami klientów. Prace związane z robotami na wysokości niosą ze sobą niestety ryzyko wypadków i urazów. Nie warto zatem ryzykować i oszczędzać w tak ważnej kwestii.

podnośnik koszowy

Zawsze na czas!

Przy dobrej organizacji pracy szczególnie istotną rolę spełnia terminowość i fachowość wykonywanych usług. Każdy z nas wynajmując firmę do wykonania usługi oczekuje, że otrzyma dobrej jakości i wykonaną w terminie pracę. Każde opóźnienia, zarówno przy pracach dla innych firm, jak i przy pracach dla osób indywidualnych, powodują problemy i konieczność reorganizacji kolejnych zaplanowanych czynności. Problemem, nawet większym, są prace wykonane niechlujnie i wymagające poprawy. Dlatego tak duży nacisk LACROSS kładzie na wykonanie swojej pracy rzetelnie i w zaplanowanym czasie, co doceniają setki zadowolonych klientów.