Wybór prezentu nie zawsze jest oczywistą sprawą. Czasami zależy nam jednocześnie na czymś wyjątkowym, spersonalizowanym, ale i gustownym. Chcesz samodzielnie zrobić upominek, wykazać się kreatywnością i inicjatywą? Dowiedz się, jak to zrobić!

Prezent, który wyraża nasze uczucia

Znasz mowę kwiatów? Bukiet, który wręczasz może mieć znaczenie. Na przykład przyjęło się, że czerwone róże wręczamy ukochanej osobie, żółte tulipany to wyraz sympatii i radości ze spotkania, a goździki sprawdzą się, gdy chcemy komuś podziękować.

Podobnie jest z innymi prezentami. Te, nad którymi spędziliśmy czas i włożyliśmy w ich wykonanie wysiłek, sprawiają obdarowanemu najwięcej przyjemności. Taki spersonalizowany upominek wiele mówi o zaangażowaniu, uczuciu oraz wdzięczności.

Printu doskonale wie, jak go wykonać!

Fotoksiążka na każda okazję dla najbliższych

Prezentem, dzięki któremu przekażesz wszystkie swoje emocje, jest fotoksiążka, czyli estetyczny, wydrukowany na wysokiej jakości papierze album z wybranymi przez Ciebie zdjęciami, elementami graficznymi i napisami.

Fotoksiążka będzie doskonałym pomysłem na upominek dla każdego — dla żony na rocznicę ślubu, dla mamy na urodziny, dla dziadka z okazji imienin czy dla przyjaciela, któremu chcemy podziękować za pomoc i wsparcie.

Możliwość dodania nie tylko zdjęć, ale i życzeń sprawia, że obdarowany zawsze będzie wracać do niej z wielkim wzruszeniem i sentymentem.

Chcesz dowiedzieć się więcej o fotoksiążce? Kliknij tutaj!

Tylko kilka kroków w intuicyjnym kreatorze

Grafika komputerowa nie jest Twoją mocną stroną? Nie przejmuj się! Przyjazny kreator pomoże Ci stworzyć wymarzoną fotoksiązkę krok po kroku.

Wystarczy, że wybierzesz na dysku swojego komputera zdjęcia, a następnie wgrasz je do narzędzia online — nie musisz pobierać żadnego oprogramowania na komputer. Co więcej, fotografie możesz pobrać również ze swojego telefonu lub mediów społecznościowych.

Do dyspozycji masz wiele szablonów dopasowanych do różnych okazji, dzięki którym stworzysz idealną fotoksiążkę już w 30 minut! Efekt końcowy z pewnością Ci się spodoba! Wszystkie dostępne szablony fotoksiążek znajdziesz tutaj: https://printu.pl/fotoksiazka/szablony/

Fotoksiążka to prezent, który świadczy o oddaniu, jest uniwersalny i ponadczasowy. Przywołaj uśmiech dobrymi wspomnieniami!