Aby móc w pełni korzystać z możliwości komputera konieczne jest zainstalowanie na urządzeniu wymaganego oprogramowania. W pierwszej kolejności sprzęt wzbogacić należy w system operacyjny, który stanowi podstawę sprawnego funkcjonowania każdego komputera. Niezbędny jest także pakiet biurowy o uniwersalnym zastosowaniu. Office 2021 to najnowsza wersja narzędzi, stworzona z myślą o kliencie biznesowym i indywidualnym.

 


Rzetelny sklep internetowy

Decydując się na zakup wybranego oprogramowania, warto jest się zwrócić w stronę renomowanego sprzedawcy. Rzetelny sklep internetowy działa we współpracy z producentami, dzięki czemu użytkownik otrzymuje gwarancję, iż dany produkt pochodzi z legalnego źródła. Wbrew pozorom jest to niezwykle ważna kwestia, bowiem zdecydowanie się na nabycie oprogramowania od niesprawdzonego sprzedawcy wiązać się może z otrzymaniem produktu pozbawionego wielu funkcjonalności.

Indywidualnie wygenerowany klucz licencyjny

Sklep internetowy teamnet-software posiada w swoim asortymencie oprogramowanie na zasadzie klucza licencyjnego – np. dla Windows 8.1. Oznacza to, że użytkownik nabywa wybrany program w formie cyfrowej. Indywidualnie wygenerowany klucz aktywacyjny wysyłany jest do klienta na adres e-mailowy zaledwie kilkanaście minut od dokonania zakupu. Wersja cyfrowa skutecznie wypiera tradycyjne zakupy w sklepie stacjonarnym. Dotychczas klient, kupując produkt w formie pudełkowej udać się musiał do sklepu, aby następnie nabyć oprogramowanie dostępne na fizycznym nośniku. Oczywiście zdecydować się mógł także na nabycie programu w sklepie internetowym, ale wówczas użytkownik czekać musiał kilka dni na przesyłkę kurierską. Brak konieczności generowania zbędnych pudełek i nośników fizycznych jest korzystne nie tylko dla osoby kupującej, ale także dla naszej planety.

Pakiet biurowy dla edukacji

Microsoft Office 2021 to najnowsza wersja najpopularniejszych narzędzi pakietu biurowego. Aplikacje przeznaczone do użytku domowego i firmowego doskonale sprawdzają się podczas tworzenia plików tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych czy prezentacji multimedialnych. Wykorzystanie programów niesie za sobą wiele korzyści także dla placówek oświatowych. Uczniowie i studenci korzystać mogą z narzędzi w celu wykonywania prac zaliczeniowych. Natomiast prowadzenie zajęć dydaktycznych staje się znacznie łatwiejsze, jeżeli nauczyciel zdecyduje się na wykorzystanie możliwości proponowanych przez narzędzia pakietu biurowego.