Poszukiwane są osoby chętne do pomocy w rozwieszaniu plakatów na terenie Krakowa. Bardzo prosimy w imieniu swoim oraz najbliższych Pawła.

Dzień jak niemal każdy 02.03.2019 r. Paweł wychodzi do pracy, dociera do niej. Po pracy ma spotkanie zawodowe w hotelu Qubus do którego jedzie zaraz po pracy. Spotkanie kończy się ok. godz. 2:30 już dnia 03.03.2019 r. by następnie wraz z kolegami wybrać się do klubu.

Godzina 2:50 monitoring zarejestrował Pawła na ulicy Gazowej w Krakowie, pod klubem Cocon do którego (z relacji znajomych) Jego nie wpuszczono. Niestety monitoring nie obejmuje już części chodnika gdzie można by było zauważyć czy Paweł oddala się sam, ani czy wchodzi do klubu. Z racji, że jest niedziela, klub jest zamknięty aby można było uzyskać dostęp do tamtejszego monitoringu.

Ostatnie logowanie na whatsApp Jego służbowego telefonu jest o godzinie 3:05 lecz ostatnia wiadomość do narzeczonej o godz. 1:00 (z prywatnego telefonu) kiedy to jeszcze Paweł był na spotkaniu w hotelu.

Paweł ma 27 lat, 165 cm. wzrostu, ciemne krótkie włosy, ciemno-niebieskie oczy (zdjęcie nie odzwierciedla koloru), jest szczupły.

W dniu zaginięcia ubrany był w granatową kurtkę 4F, niebieskie jeansy, czarne buty adidas, koszula czerwono-czarna kratka, biała koszulka z motywem kapitana Ameryki i Iron man'a.

Bardzo prosimy o pomoc bliskim w odnalezieniu Pawła, bo odchodzą od zmysłów. Jeśli ktoś widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca Jego pobytu prosimy o kontakt z nami w wiadomości (gwarantowana anonimowość), z Policją lub pod numerem telefonu 792 940 968.


W galerii zdjęć znajduje się plakat który można wydrukować i powiesić w okolicy.

Poprzedni post: 
https://www.facebook.com/KrakowDlaWas/posts/2511928672170025?Żródło: Zaginieni przed laty (facebook) https://www.facebook.com/zaginieniprzedlaty/