krakow.dlawas.info » Katalog firm » Gastronomia i organizacja imprez » Restauracje

ID firmy: 14944

Czarna Trufla Pizza & Pasta

Czarna Trufla (pizza & pasta) to nasze małe Włochy przeniesione na wrocławski Biskupin/Dąbie. Łączy nas miłość do wyjątkowego włoskiego jedzenia oraz wspólnego rodzinnego biesiadowania.

To miejsce, w którym choć przez chwilę będziecie mogli oderwać się od codzienności, zjeść pysznie potrawy przygotowywane z prawdziwych włoskich oraz lokalnych produktów, a także napić się aromatycznej kawy w towarzystwie domowych ciast.Czarna Trufla to miejsce stworzone również z myślą o najmłodszych. Do dyspozycji dzieci oddajemy bezpieczną przestrzeń z interaktywnymi zabawkami, tablicami kredowymi oraz wieloma innymi atrakcjami, które uczą i edukują.

To doskonałe miejsce do organizacji rodzinnych spotkań i imprez okolicznościowych. Chcemy dzielić się z Wami naszą restauracją każdego dnia. Zapraszamy Was także z czworonożnymi przyjaciółmi, jesteśmy #petfriendly!Do zobaczenia w Czarnej Trufli!

Nasze popisowe dania to pizza, makarony, zupy, sałatki, menu obiadowe, napoje. Oferujemy jedzenie na dowóz, wynos. Zamówienia można składać telefonicznie i online na stronie WWW. Najlepsza Pizza we Wrocławiu tylko w Czarnej Trufli. Zasmakuj się w wyjątkowym smaku pizzy

https://www.czarnatrufla.eu/