krakow.dlawas.info » Katalog firm » Usługi » Wypożyczalnie

ID firmy: 11662

Wypożyczalnia strojów Kraków

Lubiana przez wszystkich imprezowiczów Wypożyczalnia strojów karnawałowych w Krakowie jest doskonałym miejscem dla każdego, kto zdecydował się na krótkoterminowe wypożyczenie kostiumu.
Nasza wypożyczalnia to miejsce znane z przyjaznej atmosfery, bogatej oferty i profesjonalnej obsługi klienta. Działając na małopolskim rynku od lat oferujemy naszym klientom niepowtarzalne charakteryzacje na każdą okazję.
Stroje jakie posiadamy w naszej ofercie znajdziesz nie tylko w punkcie stacjonarnym ale również na naszej stronie internetowej. Zaglądając tam regularnie z pewnością, nie przegapisz żadnych nowości. Jeśli chcesz być na bieżąco – zapraszamy Cię również na naszego bloga, gdzie systematycznie zamieszczamy wpisy z poradami.
Odwiedź naszą wypożyczalnię, wybierz swój wymarzony strój, a my zajmiemy się resztą. U nas możesz liczyć na atrakcyjne ceny, na każdą kieszeń i minimum formalności dotyczących wypożyczenia. Nie zwlekaj i wypożycz swój strój karnawałowy w naszej wypożyczalni. Stworzyliśmy miejsce, do którego będziesz wracał!