Rynek pracy bardzo się zmienił. Dzisiaj duża konkurencja dotyczy nie tylko pracowników, ale również pracodawców. Znalezienie pracownika, który posiada wysokie kompetencje i zaangażuje, się w pracę wcale nie jest zadaniem łatwym. Sama pensja to dla wielu osób zbyt mało, aby zdecydować się na pracę w danym miejscu. Tym, co może, przekonać są dodatkowe benefity pozapłacowe. Ich wybór jest ogromny.

Jak działają benefity pracownicze?

Coraz większą popularnością cieszą się warzywa i owoce, które dostarczane są do biura i dostępne dla pracowników. Można zdecydować się na jeden owocowo – warzywny dzień w tygodniu bądź postawić na ich stałą obecność w firmie.

Benefity pracownicze to – oprócz wspomnianych owoców i warzyw – również możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej, finansowanie nauki języka obcego czy karty multisport. Wszystkie działają dokładnie tak samo. Przede wszystkim korzystnie oddziałują one na motywację pracowników. Decydując się na zapewnienie benefitów pozapłacowych, można być pewnym, że pracownik dużo bardziej będzie angażował się w zadania, które zostały mu powierzone. Jest to również świetny sposób na to, aby wzbudzić w pracowniku przywiązanie do firmy. Co to oznacza w praktyce? Zapewniając benefity pracownicze, pracodawca nie musi tak bardzo obawiać się rotacji personelu. Podjęcie decyzji o zmianie pracy przychodzi bowiem pracownikom dużo trudniej. Dlaczego tak się dzieje? Jest to efekt rodzącego się w pracownikach przekonania, że muszą się pracodawcy zrewanżować.

Jakie dodatkowe korzyści przynoszą owoce i warzywa w biurze?

Decydując się na benefit w postaci warzyw i owoców dla pracowników, warto pamiętać, że zyskuje się coś jeszcze: pracownicy sięgają po produkty pełne witamin i minerałów niezbędnych do zachowania zdrowia. Wprowadzając taki benefit do swojej firmy, można więc liczyć na to, że pracownicy będą zdecydowanie rzadziej chorować, co oczywiście przełoży się na znacznie niższą absencję w pracy. Mówiąc wprost: jest szansa na to, że liczba zwolnień lekarskich w firmie spadnie. Inwestycja w warzywa i owoce naprawdę się więc opłaca.

Jakie warzywa i owoce dla pracowników wybrać?

Podejmując decyzję o zapewnieniu pracownikom warzyw i owoców w biurze, należy zastanowić się nad wyborem konkretnych produktów. Dobrym posunięciem jest zapytanie pracowników, jakie są ich preferencje smakowe. To najlepszy sposób na to, aby zapewnić pracownikom te owoce i warzywa, po które sięgną naprawdę chętnie. Wybierając owoce i warzywa, można postawić między innymi na:

  • jabłka
  • pomarańcze
  • winogrona
  • banan

Ciekawą propozycją są zestawy sezonowe, na przykład zimowe, które świetnie rozgrzewają.

Skąd pozyskać owoce i warzywa dla pracowników?

Decydując się na zapewnienie pracownikom warzyw i owoców, warto zadbać o to, aby dostawali oni wyłącznie świeże produkty. Najlepszym na to sposobem jest skorzystanie z usług firmy zajmującej się profesjonalnie dostarczaniem owoców i warzyw do firm. Produkty są zawsze perfekcyjnie poukładane, pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Owoce dla pracowników w biurze, pracy, firmie zamówisz na stronie https://takeafruit.pl/