krakow.dlawas.info » Katalog firm » Dom i ogród » Meble i akcesoria

ID firmy: 18508

Lustra na wymiar Kraków - HouseKrup

Firma Housekrup sprzedaje oraz montuje wysokiej jakości elementy szklane na wymiar. Firma kieruje swoją ofertę do osób prywatnych jak i do przedsiębiorstw. Montaż dla zleceniodawców indywidualnych zapewniamy w Krakowie zaś dla firm na terenie całej Polski.
W ofercie naszej firmy znajdują się usługi wykonania luster na wymiar, sprzedaż i montaż kabin prysznicowych, daszków i drzwi szklanych a także wykonanie balustrad oraz szklanej zabudowy. Oferujemy również szkło lakierowane, szkło z grafiką oraz lacobel.
Na stronie internetowej https://www.housekrup.pl/oferta/lustra-na-wymiar-krakow znaleźć można projekty, które zostały wykonane przez naszych wykwalifikowanych pracowników mających duże doświadczenie i indywidualnie podchodzących do każdego z klientów oraz wykonujących każdy z projektów w sposób estetyczny oraz według wytycznych klienta.
Po wyżej podanym linkiem znajduję się formularz kontaktowy umożliwiający zamówienie bezpłatnej wyceny. Nasz salon sprzedaży znajduje się w Krakowie na ulicy Lea 20A.

Salon sprzedaży Housekrup
ul. Lea 20 A
30-052 Kraków
(+48) 534 338 308