Firma Sołtys sp. z o. o. to lider w wynajmie dźwigów na Śląsku i w Południowej Polsce. Pracujemy jako podwykonawcy na budowach, przy remontach i modernizacjach infrastruktury oraz budynków. Realizujemy podnoszenia na otwartych przestrzeniach, jak również na zamkniętych obszarach (m.in. w halach). Zapewniamy precyzję i dokładność przy każdej realizacji.

Jesteśmy rzetelnym partnerem, na którym można polegać. Z wieloma klientami mamy długoterminowe umowy i regularnie wykonujemy dla nich ponoszenia. Profesjonalizm działań i najlepsi operatorzy pozwolili nam zbudować oraz ugruntować renomę na rynku usług dźwigowych w Krakowie i innych miastach.

Szeroki zakres świadczonych usług

Posiadamy własne zaplecze sprzętowe, co jest gwarancją wysokiej jakości wykonywanych usług. Dysponujemy wieloma rodzajami sprzętu, w tym również ciężkimi dźwigami mogącymi podnieść 500 ton, lekkimi żurawiami samojezdnymi oraz podnośnikami koszowymi do prac na wysokościach. Gwarantuje to właściwy dobór odpowiedniego sprzętu do każdych warunków.

Klienci cenią nas za szybkość reakcji, bo dzięki własnej bazie w Tychach i bliskości autostrady A4 jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w rozsądnym czasie. Podejmujemy się prac awaryjnych i podnoszeń w razie nagłych wypadków. Działamy również zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i harmonogramem, realizując zaplanowane usługi dźwigowe. Kraków i inne miasta małopolski to miejsca, gdzie najczęściej można spotkać nasze ciężkie żurawie przy pracy.

Profesjonaliści z dużym doświadczeniem

Od ponad 25 lat działamy na rynku. Zebrane przez ten czas doświadczenie i wiedza są gwarancją dobrze zrealizowanego zlecenia. Mamy najlepsze kadry. Nasi inżynierowie zdobywali doświadczenie na największych placach budowy w Europie. Efektem tego są tysiące zrealizowanych realizacji na terenie całej Polski i współpraca z największymi partnerami budowlanymi.

Własne centrum technologiczne

Tym, co wyróżnia nas na rynku jest również własne centrum technologiczne. To specjalna jednostka, która opracowuje szczegółowo każde podnoszenie. Jej zadaniem jest przygotowanie technicznych wytycznych oraz sprawdzenie otoczenia, w jakim będzie pracował ciężki dźwig. Szczegółowe informacje są przekazywane operatorowi, który zapoznaje się z nimi przed rozpoczęciem pracy. Tylko dobrze zaplanowane prace dźwigowe są gwarancją, że podczas ich wykonywania wszystko pójdzie jak należy.

Jeżeli szukasz dźwigu na wynajem w Krakowie lub okolicach - skontaktuj się z Sołtys sp. z o. o.

Dźwigi Wynajem Kraków - Sołtys sp. z o. o. dane kontaktowe

Można się z nami skontaktować mailowo i telefonicznie. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem:

Telefon: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.org
Strona WWW: Usługi Dźwigowe KrakówArtykuł sponsorowany