Data wydarzenia: 04.02.2018 19:00 - 04.02.2018 23:00
Miejsce wydarzenia: ICE Kraków Congress Centre w Krakowie

Unikalne show taneczne – 100 tancerzy i orkiestra na scenie. Gruziński balet narodowy „Sukhishvili” - jeden z czołowych i największych tanecznych zespołów świata, który posiada swoją własną orkiestrę. W swojej historii wyruszył na ponad 300 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli tysiące koncertów, które łącznie widziało dziesiątki milionów widzów na całym świecie!

NIEBEZPIECZNE TAŃCE GRUZIŃSKICH MĘŻCZYZN

„Spróbujcie skoczyć w powietrzu, podginając kolana pod siebie. Potem upadnijcie na klęczki na podłogę i skoczcie ponownie, żeby znów upaść i kontynuować! A potem kręćcie się na palcach w miękkich butach z taką szybkością, żeby nikt nie rozpoznał waszego własnego oblicza. A potem zróbcie okrążenie wokół sceny na klęczkach. Urzeknijcie przepiękne damy, które obserwują spokojnie i figlarnie wasz śmiały taniec, który stara się wywalczyć ich przychylność”.

The Washington Post (USA)

SZTORM NA SCENIE

„Gruzińscy artyści – sama doskonałość. To nawet nie taniec, to – lot. Sztorm na scenie”.

Daily Mirror (Great Britain)

CZAR Z GRUZJI

„Dwie i pół godziny przelatują jak sekundy, nim zdążysz spostrzec, patrzysz z ogromną uwagą i zastanawiasz, czym zachwycasz się bardziej – muzyką, pięknymi kostiumami, sztuką czy niewiarygodną techniką tancerzy, bogatymi w tradycje Gruzji”.

New York Post (USA)

Występ Narodowego Baletu z Gruzji odbędzie się w ICE Kraków Congress Centre 4 lutego o godz. 19:00.


Oficjalna strona http://www.sukhishvili.pl

Oficjalny film promocyjny:
https://www.youtube.com/watch?v=qtcsV-dv-lc&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=LUzzaNgwp0Q&feature=youtu.be


Bilety na: http://www.sukhishvili.pl, Eventim, Biletyna.pl, Pankoncert.pl