Data wydarzenia: 08.06.2016 20:00 - 08.06.2016 23:00
Miejsce wydarzenia: Klub Studio; Kraków

Wieczór Komedii Improwizowanej to spektakl autorstwa Grupy AD HOC, na który składa się kilkanaście skeczy (gier, piosenek) tworzonych na oczach widzów. Tutaj nie ma wcześniej ustalonego scenariusza, to widzowie decydują o najważniejszych kwestiach - np. wybierając postacie, miejsca akcji lub sami wchodzą na scenę. Dzięki temu każdy występ jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Wieczory Komedii Improwizowanej w Krakowie odbywają się już od 8 lat, a widzowie za każdym razem skarżą się na zakwasy od śmiechu. Tym razem komicy Grupy AD HOC przypomną swoje najlepsze i najbardziej lubiane gry, ale nie zabraknie również niespodzianek! 

Grupa AD HOC powstała w październiku 2008, jest jedną z pierwszych w Polsce grup zajmujących się improwizacją komediową. Grupa ma w swoim repertuarze zarówno krótkie, jak i długie formy impro – wszystkie tworzone są na scenie na żywo, bez scenariusza, w oparciu o sugestie publiczności i nieograniczoną wyobraźnię improwizatorów. 

Ceny biletów: 
20 PLN (ulgowe) 
25 PLN (zwykłe) 

Bilety na występ wkrótce dostępne na stronach biletynakabarety.pl, Ticketpro.pl oraz Ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych systemów. 

Biletynakabarety.pl 
biletynakabarety.pl/event/Grupa-AD-HOC-Wieczor-Komedii-Improwizowanej-Klub-Studio-Krakow-e30719.html 

Bilety kolekcjonerskie (w tej samej cenie!) wkrótce dostępne w Klubie Studio (ul. Budryka 4), Klubie Filutek (ul. Rostafińskiego 10) i w Klubie Gwarek (ul. Reymonta 17).