20 maja został rozegrany Letni Turniej Tenisa Stołowego w Szkole Podstawowej w Cholerzynie zorganizowany przez UKS „KONTRA” Rączna i współfinansowany przez Powiat Krakowski zgromadził na starcie 58 zawodników i zawodniczek z 16 miejscowości. W turnieju startowali zawodnicy z Cholerzyna, Czułówka, Wołowic, Nowej Wsi Szlacheckiej, Kryspinowa, Czernichowa, Przegini Duchownej, Rudawy, Mnikowa, Liszek, Ściejowic, Woli Filipowskiej, Brodeł, Piekar, Czułowa i z Sanki. Turniej został rozegrany na 6 stołach systemem „do dwóch przegranych”. Największą frekwencją cieszyła się kategoria wiekowa szkół podstawowych oraz seniorów open.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Maria Gałek dyrektor szkoły w Cholerzynie, która od początku powstania UKS „KONTRA” Rączna jest wielkim promotorem i sprzymierzeńcem tej pięknej dyscypliny sportu w naszym regionie.

Miłym akcentem na zakończenie turnieju były przepiękne puchary i dyplomy za pierwsze cztery miejsca w każdej kategorii wiekowej i medale za piąte ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krakowie, które z rąk trenerki Sylwii Rożek UKS „KONTRA” Rączna otrzymali nagrodzeni zawodnicy.

WYNIKI W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH CHŁOPCÓW DO KLAS  IV
1. Bereźnicki Mateusz (S.P Cholerzyn)
2. Makowski Sebastian (S.P Cholerzyn)
3. Śmiech Daniel (S.P Cholerzyn)
4. Rakoczy Mateusz (S.P Wołowice)
5. Hynek Dawid (S.P Nowa Wieś Szlachecka)

WYNIKI W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH CHŁOPCÓW KLAS  V-VI
1. Poniedziałek Przemysław (S.P Nowa Wieś Szlachecka)
2. Siudek Adrian (S.P Czułówek)
3. Andrzejak Kacper (S.P 4 Kraków) mieszkaniec Przegini  Duchownej
4. Bańdo Adrian (S.P Czułówek)
5. Szczygieł Bartłomiej (S.P Cholerzyn)

WYNIKI W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT
1. Zając Aleksandra (S.P Cułówek)
2. Fic Karolina ( S.P Nowa Wieś Szlachecka)
3. Kuć Angelika ( S.P Nowa Wieś Szlachecka)
4. Gillert Emilia ( S.P Kryspinów)
5. Kuczara Monika ( S.P Nowa Wieś Szlachecka)

WYNIKI W KAT.CHŁOPCÓW
1.Księżyc Krzysztof (Gim.Rudawa)
2.Niemiec Kamil (Gim.Mników)
3. Kozak Olaf (Gim.Mników)
4. Steczko Konrad (Gim.Mników)
5. Mlostek Michał (Gim.Czernichów)

WYNIKI KAT DZIEWCZĄT

1. Tuchowska Barbara ( Gim.Czernichów)
2. Rakoczy Weronika (Gim.Wołowice)

WYNIKI KAT. SENIORZY OPEN

1.Sitko Mirosław ( Liszki)
2.Wójcik Jan ( Wola Filipowska)
3. Mytar Wacław ( Ściejowice)
4.Noworyta Mariusz ( Brodła)
5.Orzechowski Andrzej (Mników)