Chcesz zorganizować imprezę weselną, o której będzie głośno jeszcze długo po tym, jak skończy się ostatni utwór? Mamy dla Ciebie garść inspiracji na zabawę, do białego rana, w bardzo oryginalnym tonie.

Impreza weselna w stylu boho - luźno i barwnie!

Jeśli wraz ze swoją połówką lubicie ton festiwalowej zabawy to ta propozycja zabawy weselnej, z pewnością przypadnie Wam do gustu. Możecie zorganizować zaślubiny w ogrodzie i tam bawić się podczas imprezy lub przenieść zabawę do obiektu. Ważne, aby zachować tutaj, jak najwięcej zieleni, drewna, kwiatów i bawić się przy różnorodnej, światowej muzyce. Na imprezie weselnej w stylu boho goście powinni czuć się swobodnie, każdy może ubrać się dowolnie, a panie nie powinny zapomnieć o kwiecistych wiankach. Na taką zabawę na pewno chętnie wybiorą się Wasi przyjaciele, a rodzina być może pierwszy raz skosztuje weselnej zabawy w zupełnie innym tonie.

Wesele w Krakowie? Tu ten klimat z pewnością idealnie się wpasuje.

Disco i weselna zabawa przy naprawdę szybkich rytmach?

Jeśli na rodzinnych imprezach króluje disco, to i ślub warto zorganizować właśnie w tym tonie. Co powiesz na klasykę: Boys, Akcent, czy Czadoman? Przy takich lekkich i skocznych utworach każda zabawa weselna jest udana, a nawet bardzo odmienne poglądami rodziny, znajdują wspólny język.

Aby impreza miała ton disco, zadbaj także o odpowiednie, polskie jedzenie oraz kolorowy wystrój. Duża ilość balonów i serpentyny - to będzie niezapomniana zabawa.

Wahasz się, jakie wesele zorganizować? Przeczytaj więcej tu: Kameralne przyjęcie czy huczne wesele? Planujemy ślub

Plener, czyli impreza weselna na plaży?

Polskie morze jest piękne, a klimat plaży i zachodu słońca idealnie skomponuje się z każdym weselem. Może to jeden z najlepszych pomysłów na nadanie Twojej imprezie oryginalnego tonu? 

Organizacja wesela nad morzem wcale nie musi być trudna. Wystarczy dobrze usytuowany hotel z restauracją i bus, który dowiezie gości na odpowiednie miejsce. Zastanów się, czy właśnie w ten sposób nie spełnisz marzenia o idealnym weselu!

Jak widać, pomysłów na organizację imprezy weselnej, jest naprawdę wiele. Wystarczy poszukać kilku alternatyw i połączyć je w swoją idealną wizualizację tego wieczoru. Kto wie, może to właśnie Wasze wesele będzie się wspominać z łezką w oku?