Społeczna izolacja odchodzi w zapomnienie i możemy uczestniczyć w coraz większej liczbie imprez. Jakie wydarzenia szykują się w Krakowie w lipcu 2020 roku? Zobacz, jak spędzić lato w mieście – do wyboru karaoke, pub quizy i tańce.

Obostrzenia dotyczące publicznych zgromadzeń znacznie się luzują i do wyboru mamy coraz więcej imprez w całej Polsce. Na jakie wydarzenia w Krakowie warto się wybrać w lipcu, aby uprzyjemnić sobie życie w mieście? Jeśli od zwykłych spotkań przy piwie wolisz wokalne rywalizacje, pub quiz lub tańce w rytm szlagierów, zajrzyj do poniższego spisu imprez w Krakowie. Więcej wydarzeń w stolicy Małopolski znajdziesz na https://rytmy.pl/wydarzenia/krakow/

#PubQuiz nights w Klubie Buda

Lubisz grupowe rozgrywki quizowe? Spróbuj swoich sił w pub quizie w wersji angielskiej. Zasady są proste. Musisz zebrać drużynę, by wspólnie odpowiadać na pytania. Za każdą prawidłową odpowiedź z różnorodnych dziedzin otrzymujecie punkt. Wygrywa ten zespół, który uzyska ich najwięcej. Pubquiz w wersji po angielsku organizowany jest w każdą środę o 19:30 w Klubie Buda. Przyjdź, by poznać nowych ludzi i dobrze się bawić. Nie przejmuj się jeśli Twój angielski nie jest na najwyższym poziomie – ćwicz z innymi i wyzbądź się blokady. Wejściówka tylko 5 złotych. 2 piwa i popcorn możesz nabyć już za 20 złotych.

Piątkowe karaoke w VRCafe

Przy ul. Dolnych Młynów 10 w każdy piątek od 22:00 możesz się wokalnie wyżyć. VRCafe organizuje bowiem karaoke, czyli niesamowity event muzyczny, w którym możesz pokazać, co potrafisz. Czeka na Ciebie nie tylko dobra zabawa, ale też hojne nagrody. Do dyspozycji masz też gry VR i planszówki. Powodzenia!

Za Tobą Pójdę jak na Bal!

A może wolisz tańce? W sobotnie, letnie wieczory Społem Deluxe zaprasza na bal. Gorączka sobotniej nocy tylko na Floriańskiej 53! Będziesz bawić się przy największych szlagierach z lat 60., 70., 80. i 90. Przy barze możesz spróbować klasycznych trunków i piw rzemieślniczych, pod którymi uginają się półki Społem Deluxe.

Milonga Despacito w Klubie Buda

Regularnie co dwa tygodnie we wtorki możesz uczestniczyć w wieczorze Milonga Nuewo. Przyjdź na godz. 21:30. do Klubu Buda. Jeśli chcesz uczestniczyć w krótkiej lekcji tanga dla początkujących przybądź nieco wcześniej – o godz. 20:30. Wstęp na milonga 5 zł, wstęp na lekcję tanga 10 zł. Warto!

Harry Potter Quiz

Czy znasz główne zasady Quidditcha? Z jakiego materiału mogą być wykonane rękawiczki Harry’ego Pottera? Jeśli znasz odpowiedzi na te pytania, nie może Cię zabraknąć na quizie dla wszystkich fanów Harry’ego Pottera. Co trzecią środę w Mr. Vavelsky możesz zmierzyć się w rozgrywce z innymi fanami czarodzieja i wygrać fajne nagrody. Zasady takie same jak w pub quizie – wygrywa ta drużyna, która uzbiera najwięcej punktów. Powodzenia!

Więcej na temat wydarzeń oraz spis wszystkich najlepszych imprez w Krakowie znajdziesz pod adresem: https://rytmy.pl/imprezy/krakow/. Sprawdź koniecznie, gdzie dobrze się bawić tego lata!