W Krakowie od wielu lat galerie handlowe stanowiły centrum wielkich zakupów, spotkań towarzyskich oraz wspólnego spożywania posiłków. Ze względu na właśnie niesłabnący popyt na galerie handlowe, w Krakowie powstała zupełnie nowa galeria o nazwie Nowe Czyżyny, która swoją atrakcyjnością nie ustępuje żadnym innym Krakowskim galeriom handlowym.

Informacje kontaktowe - dojazd oraz godziny otwarcia 

     Galeria Handlowa Nowe Czyżyny powstała w miejscu, w którym brakowało Galerii Handlowej, czyli pomiędzy Czyżynami a Bieńczycami. Dojazd do galerii mieszczącej się na ulicy Medweckiego 2 jest bardzo prosty, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W pobliżu Galerii Nowe Czyżyny zlokalizowany jest przystanek tramwajowy Rondo Czyżyńskie, na którym zatrzymują się tramwaje numer 1,5,9,14,22,52,62. Dodatkowo dla osób podróżujących autobusem, w sąsiedztwie Galerii Handlowej można znaleźć aż 2 przystanki autobusowe, Medweckiego, na którym zatrzymuje się autobus numer 129 i 142 oraz przystanek Marii Dąbrowskiej, skąd odjeżdża autobus nr 192. Odległość galerii od Rynku Głównego w Krakowie wynosi około 7 kilometrów. 

Galeria Handlowa Nowe Czyżyny jest dla klientów otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00 - 21:00 a w niedziele handlowe w godzinach 10 - 21. Jednak dwa supermarkety, które wchodzą w skład galerii handlowej Nowe Czyżyny mają dłuższe godziny otwarcia. Hipermarket Carrefour jest otwarty od poniedziałku do czwartku w godzinach 07:00 - 22:00, od piątku do soboty w godzinach 07:00 -23:00 a w niedziele handlowe natomiast w godzinach 09:00 - 23:00. Godziny otwarcia marketu budowlanego Leroy Merlin to od poniedziałku do soboty 06:30 - 21:00 a w niedziele Handlowe 09:00 - 20:00.

Jakie sklepy będą otwarte w Galerii Nowe Czyżyny?

     W ramach nowej galerii Handlowej Nowe Czyżyny klienci będą mieli okazję skorzystać z bardzo bogatej oferty sklepów, usług oraz restauracji. W Galerii można znaleźć wszystkie sklepy, które spełnią potrzeby osoby idącej na zakupy. Wśród sklepów dostępnych w Galerii Nowe Czyżyny możemy wymienić takie sklepy jak RTV Euro AG, które jest gratką dla wszystkich osób poszukujących sprzętu do swojego domu. Na klientów poszukujących kosmetyków oraz środków pielęgnacyjnych i higieny czeka Rossmann, Ziaja oraz Inglot. Osoby szukające akcesoriów do wyposażenia oraz aranżacji wnętrz na pewno ucieszą się z faktu, iż w galerii dostępny jest sklep Home&You oraz Jysk, czyli skandynawski sklep, który oferuje bardzo bogatą ofertę mebli oraz dekoracji do wszystkich pomieszczeń od salonu do jadalni. W Galerii Handlowej Nowe Czyżyny nie brakuje również sklepów dla poszukujących nowych trendów mody oraz sklepów obuwniczych. Klienci mogą skorzystać z usług najpopularniejszej marki obuwia w Polsce, czyli CCC. Galeria ma też do zaoferowania ofertę restauracji i kawiarni, w skład której wchodzi między innymi pizzeria Domino's, KFC, Olimp czy Sevi Kebab.

Karta podarunkowa Nowe Czyżyny

     Galeria Nowe Czyżyny oferuje zakup karty podarunkowej, czyli karty przedpłaconej, za pośrednictwem której można dokonać zakupów we wszystkich sklepach, punktach usługowych oraz restauracjach mieszczących się w Centrum Nowe Czyżyny. Jest to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Dzięki karcie podarunkowej osoba obdarowana kartą samodzielnie może wybrać to, co najbardziej pasuje do jej preferencji oraz potrzeb. Karta od momentu zakupu jest ważna aż przez 12 miesięcy, a doładowanie karty zależy tylko od osoby kupującej. Karta może zostać zasilona kwotą od 30 do aż 1000 złotych. Dlatego właśnie bez względu na to, czy planujemy zakupić drobny upominek, czy duży prezent, karta podarunkowa w Centrum Nowe Czyżyny jest świetnym rozwiązaniem.