Jesień to czas, kiedy z kalendarza wydarzeń muzycznych znikają festiwale plenerowe, a zaczynają królować imprezy klubowe. Dobra muzyka w dobrym klubie każdego wyciągnie z jesiennej chandry. Gdzie szukać najlepszych tej jesieni imprez w Krakowie? Przeczytasz poniżej.

Kollektiv Turmstrasse

Już 05.10.2019 w krakowskim klubie Prozak 2.0 wystąpi niemiecki duet Kollektiv Turmstrasse. Panowie Christian Hilscher i Nico Plagemann grają ze sobą od 1998 r. Lata doświadczeń owocują tym, że ich muzyka przełamuje schematy dotyczące techno. Na rozkręcanych przez duet imprezach, także na tej imprezie w Krakowie, z pewnością nie zabraknie energii rozsadzającej parkiet. Polecamy szczególnie tym, którzy chcą otrząsnąć się z jesiennego marazmu.

IDA WORLD DJ CHAMPIONSHIPS 2019

Jeśli jesteś fanem muzyki klubowej z pewnością doceniasz imprezy grane na żywo. Nie może Cię więc zabraknąć 30 listopada 2019 r. w Klubie Studio, na Mistrzostwach Świata DJ-ów. Klub Studio jest idealnym miejscem na obserwowanie zmagań mistrzów oraz zapewnia super przestrzeń na świetną zabawę przy dźwiękach największych hitów. Mistrzostwa rozegrają się w dwóch kategoriach: Show oraz Technical. Nie zabraknie także pokazów mistrzów z poprzednich lat. Udział w tym wydarzeniu w Krakowie zapowiedzieli obecni mistrzowie świata, którzy będą bronić tytułu: SUPERBEAST DJ's Nowej Zelandii oraz Rena z Japonii. Wszystkie szczegóły dotyczące imprezy znajdziesz na https://muno.pl/imprezy/krakow/. To wyjątkowe wydarzenie jest także doskonałą okazją dla młodych Dj-ów do obserwowania mistrzów w akcji.


Impreza tematyczna dla studentów

Obecne pokolenie studentów, to osoby dorastające przy hitach muzycznych, które gościły na listach przebojów w pierwszych latach XXI wieku. Specjalnie dla nich, 19 października 2019 o godz. 21:00 w klubie Kwadrat rozpocznie się impreza taneczna o nazwie: Dyskoteka Szkolna. Z pewnością nie zabraknie przebojów muzycznej królowej tamtych lat Britney Spears czy bożyszcza ówczesnych nastolatek Justina Timberlake’a. Każdy z łezką w oku wspomina kawałki, które przygrywały na szkolnych imprezach. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy. Zagrają Didżeje: DiLEMMA oraz HiTMEBABYONEMORETIME.

Bass Astral x Igo, Kraków

Również 30 listopada 2019 r. odbędzie się inne ważne wydarzenie muzyczne. Na scenie Tauron Areny zagra Bass Astral i Igo. Choć obaj muzycy zaczynali swoją karierę w grającej rocka formacji Clock Machine, ich obecny wspólny projekt to muzyka elektroniczna wykonywana na najwyższym poziomie. Obaj Panowie serwują swoim słuchaczom muzykę ponad modą i trendami, która doskonale nadaje się do tańca. Muzycy sami doskonale bawią się na swoich koncertach, porywając do zabawy publiczność. Panowie doskonale podzielili się rolami: Kuba produkuje muzykę, a Igor śpiewa. Duet czerpie z wielu gatunków, dlatego nie można przykleić do niego łatki tylko muzyki elektro. Dodatkowym atutem ich występów jest element zaskoczenia i improwizacji, dzięki czemu każdy koncert jest niepowtarzalnym wydarzeniem.