Kochane Kobiety, Uwielbiamy czuć się wyjątkowo w każdej sytuacji. Nasz ubiór nie tylko dookreśla kim jesteśmy a dodaje energii i (zdecydowanie) pewności siebie. Do naszego wyglądu przykładamy niesamowitą uwagę, nie tylko z okazji wielkich przyjęć. Nie inaczej jest w przypadku wyborów związanych z skompletowaniem idealnego stroju sportowego nie tylko na siłownię ale również i na trening w domu, czy poranne przebieżki w parku. Nie da się ukryć, że rynek odzieżowy przesycony jest różnego rodzaju produktami, które w większości przypadków poza oryginalnym wykończeniem nie mają nic wspólnego z wygodą i bezpiecznym treningiem. Zadanie jest o tyle wymagające, że musimy sprostać również swoim potrzebom tzw. poczucia kobiecości.

Zastanawiam się, czym z definicji jest „kobiecość”?


Wikipedia ujmuje, to pojęcie jako abstrakcyjne: „pojmowane tradycyjnie oznacza względnie stałą charakterystykę obejmującą cechy, wygląd, zainteresowania i zachowania, które stereotypowo były uważane za stosunkowo bardziej typowe dla kobiet i mężczyzn”. Zdecydowanie nie o to mi chodziło, pewne jest, że pojęcie kobiecości współcześnie nie jest używane tak jak dawniej. Częściej słyszymy „seksi” , zgrabna, słodka itd. Nie będę tutaj rozprawiać o wszystkich cechach, które składają się na poczucie kobiecości, gdyż jest ich masa. Wśród nich możemy wyróżnić: pewność siebie, inteligencję, subtelność, troskę, zmysłowość.. zastanawiam się natomiast co można zrobić, jeśli tego dnia nie masz ochoty przybierać pozy kobiecości a chcesz ją pokazać w całkowicie innym wydaniu?

                Nigdy wcześniej rynek sportowy nie dawał kobietom takich możliwości! Czasy ortalionowych bądź bawełnianych (szerokich, wybitych na kolanach) dresów już dawno mamy za sobą. Teraz wystarczy, że na trening założysz obcisłe legginsy, dobry stanik i zepniesz włosy w kok, by nie tylko poczuć się ultra kobieco ale też niesamowicie wygodnie! Brzmi cudownie…

Bez względu na to, czy ćwiczysz aktualnie w domu, czy masz to szczęście i Twoja siłownia w aktualnie panującej epidemii jest otwarta potrzebujesz przede wszystkim wygodnego stroju sportowego! Najważniejszy jest materiał – musi być elastyczny, wytrzymały, miękki w dotyku, przewiewny i tym samym zdolny do odprowadzenia wilgoci podczas treningu. Taki materiał znajdziesz w sklepie DEADlift, jako jedna z nielicznych na rynku marek sportowych przykłada ogromną wagę do jakości swoich materiałów. Z dbałością o każdy szczegół wybiera je spośród wszystkich dostępnych na Polskim rynku. Jakość i trwałość to dla nich priorytet.

                Dlatego jeśli legginsy, to tylko te bezszwowe z wysokim stanem! Wspaniale modelują sylwetkę, wydłużają nogi a efekt push up uwydatnia i unosi pośladki. Wykonane z najwyższej jakości mikro włókien, zapobiegają otarciom podczas treningów i nie krępują ruchów. Jak biustonosz, to tylko taki który utrzymuje biust w jednej pozycji i nie naraża go na drgania podczas podskoków. Świetnie się sprawdzi ten z damskiej kolekcji Origin (uszyta z materiałów premium) - płaskie wykończenia na szwach nie podrażniają skóry a krój pięknie eksponuje biust oraz dekolt. Zadbaj o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Warto podkreślić, że firma ta działa w Polsce, szyjąc z rodzimych materiałów, zatem kupując u Nich wspierasz polską gospodarkę.

Wstawaj wcześnie, odżywiaj się dobrze, dbaj o siebie, działaj, trenuj wytrwale, odpoczywaj, rozwijaj umysł, pogłębiaj wiedzę, dziękuj, współodczuwaj, pragnij, pokonuj siebie, spełniaj marzenia!
Szanuj drugiego, otaczaj się dobrymi ludźmi, akceptuj siebie, inwestuj w siebie, nagradzaj się, daj sobie czas, upadaj i zawsze wstawaj. A nade wszystko bądź sobą!

To jest Twój czas i Twoje miejsce, od Ciebie zależy jak je wykorzystasz?

               

Autor: Magdalena Grzegorek, Foto: Dead Lift Company