Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do stwierdzenia, że zagospodarowanie terenów zielonych podnosi atrakcyjność nieruchomości. Wprowadzane do sprzedaży nowe inwestycje mieszkaniowe są projektowane tak, aby otaczała je natura. Wypełnianie zielenią miejską jest istotnym kryterium podczas wyboru lokalizacji mieszkania. Szukasz inwestycji, która zapewni dostęp do licznych terenów zielonych i rekreacyjnych? Sprawdź, co do zaoferowania ma Lema 3, czyli nieruchomość stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie doskonałą lokalizacją z bliskością natury!

 

Lema III - nowoczesne mieszkania w otoczeniu zieleni 

Obecnie można zauważyć coraz większą świadomość społeczeństwa w temacie rozwiązań ekologicznych. Zmieniają się również potrzeby ludzi. W ostatnim czasie rosnącą popularnością cieszą się parki i ogrody miejskie, strefy rekreacyjne stworzone dla osób aktywnych czy rodzin z dziećmi, a także dostęp do zielonych elementów tuż obok miejsca zamieszkania. Lema III to nieruchomość, która oddaje nową ideę marki. Jej głównym celem jest chęć dawania mieszkańcom dostępu do otaczającej natury, tworzenie oazy spokoju w centrum miasta. Jak to wygląda w praktyce? Na terenie nieruchomości znajduje się zielony dziedziniec, z którego rozpościera się piękny widok. W niedalekiej odległości od osiedla znajduje się Park Lotników, który również spełnia założenia programu osiedlowej zieleni. Co więcej, elewacja budynku będzie urozmaicona pnącą się roślinnością, co z pewnością wpisze się w potrzeby mieszkańców, a także wpłynie na kwestię wizualną. Lema III to inwestycja, która wpisze się w potrzeby zarówno miłośników spacerów, jazdy na rowerze, biegania czy różnego rodzaju aktywności fizycznej. 

Mieszkania Kraków Lema III

Czym wyróżnia się inwestycja na Lema 28?

Lema 28 to nieruchomość składająca się z 67 funkcjonalnych mieszkań ulokowanych na 7 piętrach. Jeśli właśnie jesteś na etapie poszukiwania mieszkania dla siebie, to obok tej oferty nie można przejść obojętnie. Nowoczesne, zapewniające swobodę aranżacyjną mieszkania wpisują się potrzeby rodzin z dziećmi, par, jak i singli. Do dyspozycji oddajemy lokale o różnym metrażu - zarówno kawalerki, jak i 2,3 i 4 pokojowe mieszkania. Dlaczego warto zwrócić uwagę na inwestycję Lema III? Również ze względu na przemyślaną i funkcjonalną architekturę. Na potrzeby inwestycji utalentowany grafik Pierre Voisin stworzył geometryczne projekty będą inspiracją z science fiction czy nauk ścisłych. Elementy geometryczne stworzone na potrzeby tej współpracy są widoczne na klatkach schodowych, dzięki czemu architektura nieruchomości zyskuje charakteru. Planowo inwestycja Lema III ma być oddana do użytku w 2 kwartale 2023 roku, dlatego jeśli wciąż zastanawiasz się nad wyborem mieszkania, to ta inwestycja z pewnością wpisze się w Twoje potrzeby.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wawel Service, gdzie znajduje się dokładny opis dostępnych mieszkań wraz z podanym metrażem, rzutem 3D i wizualizacją widoku z mieszkania. Zapewniamy szybkie i fachowe doradztwo, uwzględniając wszelkie oczekiwania przyszłych mieszkańców. Lema III to inwestycja, która sprawdzi się wśród miłośników wielkomiejskiego stylu, jak i dla tych, którzy potrzebują chwili wytchnienia i relaksu oraz chcą być blisko natury!