Coraz więcej mieszkańców Krakowa poszukujących nowego domu wybiera osiedla położone na obrzeżach miasta lub poza nim. Trend ten wykorzystują firmy deweloperskie, które specjalizują się w realizacji nowoczesnych osiedli mieszkaniowych skierowanych do najbardziej wymagających Krakowian. Liderem na małopolskim rynku deweloperskim jest firma Invest House.

Nowe domy pod Krakowem projektowane i realizowane przez Invest House

Invest House to polska firma deweloperska o rodzinnych tradycjach, która od ponad 20 lat działa w Małopolsce. Realizuje inwestycje na małą i dużą skalę, wśród których prym wiedzie projektowanie oraz budowa domów i osiedli mieszkalnych. Jej specjalizacją jest budowa domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej, bliźniaczej i szeregowej.

W ciągu ponad dwóch dekad swojej obecności w branży deweloperskiej firma zrealizowała wiele znanych i cenionych w Małopolsce inwestycji. Spod jej projektu wyszły m. in. osiedla Wrzosowa 1, Jurajskie Wzgórze i Leśna Dolina w Bibicach. Aktualnie, firma oferuje nowe domy pod Krakowem, które zaprojektowane zostały specjalnie z myślą o wymagających osobach poszukujących przytulnego, nowoczesnego oraz dogodnie położonego domu pod Krakowem.

Nowe domy pod Krakowem na osiedlu ParkEko w Niepołomicach

Osiedle ParkEko w Niepołomicach to nowe domy pod Krakowem zaprojektowane oraz stworzone z myślą o osobach, które chcą zamieszkać w spokojnej, zielonej okolicy doskonale skomunikowanej z Krakowem. Osiedle położone jest w odległości ok. 1,5 km od centrum Niepołomic i o ok. 24 km od ścisłego centrum Krakowa. W praktyce, odległość dzielącą ParkEko od krakowskiego Rynku można pokonać w zaledwie pół godziny jazdy samochodem.


Domy budowane na osiedlu ParkEko w Niepołomicach to doskonały wybór dla miłośników przyrody oraz osób, które pragną jak najczęściej korzystać z uroków przyrody. W odległości 1 km od osiedla położona jest Puszcza Niepołomicka, a w pobliżu inwestycji znajdują się liczne, zielone tereny rekreacyjne, które zapewnią aktywny i zdrowy wypoczynek całej rodzinie. Atutem osiedla jest także obecność prywatnego przedszkola na jego terenie oraz szkoły podstawowej i gimnazjum oddalonych o zaledwie 2 km.

Nowe domy pod Krakowem – osiedle Jurajskie Wzgórze V

Osiedle Jurajskie Wzgórze V to inwestycja zlokalizowana w podkrakowskich Babicach. Położenie w bliskiej odległości od centrum miasta gwarantuje szybki i wygodny dojazd do praktycznie wszystkich części Krakowa. Osiedle składa się z 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Znaczącym atutem powstających na jego terenie domów jest ich unikalny wygląd, który nawiązuje do stylu szwajcarskich uzdrowisk i kurortów.


Takie wykończenie domów sprawia, że całe osiedle posiada harmonijny, spokojny i relaksujący klimat, który ułatwia znalezienie chwili wytchnienia od szarej codzienności. Wszystkie domy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń oraz dać ich właścicielom szerokie możliwości aranżacyjne.


Artykuł Partnera