W dzisiejszych czasach wiele polskich miast rozwija się coraz szybciej. Można to zauważyć po osiedlach deweloperskich, które powstają nawet w miejscowościach z liczbą mieszkańców sięgającą 50.000. Jest to znak, że społeczeństwo chce mieszkać w nowych budynkach, w których ściany są proste, wody nie trzeba ogrzewać junkersem, a każdy mieszkaniec posiada własne miejsce parkingowe.

W przeszłości takie osiedle nosiłoby miano luksusowego, ale na szczęście sytuacja ta powoli się zmienia. Trzeba mieć się jednak na baczności, gdyż budowa osiedla to poważna inwestycja i może okazać się, że dojdzie do pewnych opóźnień. Z tego powodu warto zapoznać się z historią dewelopera i wybrać firmę, której można zaufać. Idealnym przykładem jest przedsiębiorstwo Budrem funkcjonujące na terenie Krakowa.


Dlaczego Budrem?


Przede wszystkim z tego powodu, iż jest to firma z tradycjami. Na polskim rynku funkcjonuje już od 1989 roku, kiedy to wzięli udział w budowie pierwszego krakowskiego osiedla w rejonie Mistrzejowice Wschód oraz Srebrnych Orłów. W sumie, firma wybudowała już ponad dwieście tysięcy metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnych i usługowych. Co ciekawe, firma nie działa wyłącznie na terenie Krakowa. Swoją markę budowała także poprzez inwestycje w innych miastach. W ten sposób, mieszkania deweloperskie można znaleźć chociażby w Zakopanem, gdzie w 2015 roku powstało prawdziwe osiedle apartamentów w jednej urokliwych zakopiańskich dzielnic.

Idąc dalej, firma na terenie Krakowa słynie z wielu zrealizowanych inwestycji. Warto wspomnieć o blokach mieszkalnych przy ulicy Cystersów 26. Znajdują się tam nowoczesne i modne mieszkania, których metraż zaczyna się już od nieco ponad 20 metrów, a kończy na prawdziwych apartamentach o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych. W ten sposób, każdy inwestor znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce. Obiekt jest idealny zarówno dla młodych jak i starszych, singli i rodzin z dziećmi czy dla ludzi aktywnych i lubiących spokój oraz ciszę. Ta uniwersalność tego miejsca jest efektem idealnej lokalizacji osiedla. Bardzo dobra infrastruktura oraz komunikacja publiczna, bliskość przedszkoli, szkół oraz przedsiębiorstw czy niedaleka droga do duże parku to tylko niektóre z zalet. Oczywiście nie można zapomnieć o sieci sklepów, które znajdują się bardzo blisko tego osiedla sprawiając, że jest ono po prostu jednym z najciekawszych miejsc do życia.


Ostatnia inwestycja?


Najświeższą inwestycją zakończoną przez dewelopera jest budynek mieszkalny przy Alei Pokoju. Można tam znaleźć jeszcze wolne mieszkanie od dewelopera, które cechuje bardzo wysoka jakość oraz staranność z jaką została wykonana. W ten sposób, do użytku potencjalnych mieszkańców został oddany blok, na terenie którego znajdują się nieruchomości o powierzchni od 36 do 76 metrów kwadratowych. Warto wspomnieć o bardzo dobrej lokalizacji mieszkania, gdyż mieści się ono niedaleko Tauron Areny Kraków oraz takich miejsc jak centra handlowe Plaza oraz M1.

Warto wiedzieć, że na mieszkańców czeka wiele udogodnień, gdyż do ich dyspozycji zostaną oddane takie pomieszczenia jak rowerownia i wózkownia. W ten sposób, wszystkie te czynniki sprawiają, iż jest to obecnie jedno z najbardziej pożądanych osiedli w Krakowie, gdyż łączy w sobie wszystko co niezbędne do spokojnego i wygodnego życia.

Podsumowując, nie każdy deweloper stawia na wysoką jakość oferowanych przez siebie nieruchomości, dlatego przed wyborem mieszkania warto zapoznać się z historią danego przedsiębiorstwa. Im dłużej działa na rynku, tym większe prawdopodobieństwo, że jest to firma solidna ceniąca podstawowe wartości jak solidność oraz obowiązkowość. W ten sposób mieszkańcy dostają do użytku nieruchomości, o które nie trzeba się bać, ponieważ każdy pracownik dołożył wszelkich starań aby inwestycja wyglądała jak najlepiej. Z tego powodu, warto wykorzystać możliwość, którą daje firma Budrem i mieć pewność, że pozyskane mieszkanie będzie wykonane zgodnie ze wszystkimi normami w najwyższym dostępnym standardzie.