Bieńczyce, Mistrzejowice czy też Wzgórza Krzesławickie to dzielnice, które przyciągają coraz większą ilość mieszkańców. Wyniki rankingu Inwestycji Miesiąca obido.pl zdają się potwierdzać tę tendencje.

Inwestycją Miesiąca w Lipcu w Krakowie zdaniem Klientów obido.pl została Okulickiego-Fatimska, dewelopera HSD Arrow Development. Została ona zlokalizowana w dzielnicy Bieńczyce co jak podkreślają głosujący jest jej ogromnym atutem, gdyż jest ona świetnie skomunikowaną i rozbudowaną częścią Krakowa. W sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, ośrodki zdrowia,placówki edukacyjne czy też parki i tereny zielone. Zdaniem głosujących jest to idealne miejsce do życia zarówno dla rodzin, singli ale też dla osób starszych.

Klienci obido.pl zwrócili również uwagę na dobrą komunikację z centrum, dzięki połączeniom autobusowym i tramwajowym znajdującym się w pobliżu.

Inwestycja ma składać z dwóch etapów, gdzie łącznie powstanie 138 mieszkań. Budynki będą posiadać 4 piętra i będą charakteryzować się niestandardowymi przeszkleniami. Planowo wszystkie mieszkania będą mieć: balkon, taras, loggie lub ogródki. Deweloper przewidział hale garażową, gdzie miejsc postojowych jest więcej niż samych mieszkań. Wykupienie miejsca postojowego jest obligatoryjne. W inwestycji mieszkanie znajdzie każdy kto marzy o dużej przestrzeni - planowane są tu mieszkania dwupoziomowe o powierzchni 106,21 m2 ale też tacy, którzy potrzebują małej, przytulnej kawalerki - od 24,28m2. Teren inwestycji ma zostać odpowiednio zaaranżowane w sporą ilość zieleni, a cała przestrzeń ma zostać ogrodzona i zamknięta. Deweloper zadbał również o najmłodszych dla których powstanie plac zabaw. 

Najbliższe tereny inwestycje takie jak: Zalew Nowohucki, Planty Bieńczyckie czy też Forty Mistrzejowice zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

Przewidywany termin realizacji budowy to IV kwartał 2020 roku.