W Węgrzcach można nadać lub odebrać paczkę o dowolnej porze. To zasługa zawsze dostępnych i otwartych na każdą przesyłkę Paczkomatów. W Węgrzcach urządzenie znajduje się w północnej części miasta na ulicy Warszawskiej 73. Skorzystaj z kolejnej, dogodnej lokalizacji na mapie InPostu już dziś!

Paczkomat WEZ01N w Twojej okolicy

Do ogólnopolskiej sieci Paczkomatów dołącza maszyna zlokalizowana w Węgrzcach (województwo małopolskie) na ulicy Warszawskiej 73. Znajduje się ona tuż przy budynku handlowym. Do Paczkomatu można dotrzeć pieszo lub samochodem, korzystając z wygodnego parkingu sklepowego. Paczkomat WEZ01N, tak jak pozostałe urządzenia InPostu, jest czynny całą dobę. W jego systemie dostępna jest płatność internetowa PayByLink.

Jak nadać przesyłkę Paczkomatem w Węgrzcach?

Paczkomaty to urządzenia proste i intuicyjne, dlatego nadawanie paczek nie sprawia żadnego problemu. Są na to dwa sposoby – wysyłka bezpośrednio z Paczkomatu lub po wcześniejszej opłacie w Managerze Paczek. Pierwszy z nich jest możliwy w urządzeniu posiadającym możliwość płatności kartą. Paczkomat WEZ01N jest powiązany z systemem PayByLink co oznacza, że paczkę nadasz po jej opłaceniu w Managerze Paczek. Jak to zrobić?

  1. Na stronie InPost.pl zaloguj się do sekcji Manager Paczek – jeśli nie masz konta, założysz je w kilka minut!
  2. Wejdź na „Wyślij przesyłki”, gdzie stworzysz i wypełnisz specjalną etykietę. Na końcu opłacisz nadanie ze środków zgromadzonych na koncie Managera.
  3. Gotową etykietę naklej na przygotowaną do wysyłki paczkę, a następnie udaj się do wskazanego w formularzu Paczkomatu.
  4. Na wyświetlaczu Paczkomatu wprowadź numer paczki i kod nadania podany na etykiecie, włóż przesyłkę do skrzynki i gotowe!

Jak odebrać przesyłkę z Paczkomatu w Węgrzcach?

Niektórym trudno w to uwierzyć, ale odbiór przesyłki z Paczkomatu zajmuje nawet kilka sekund! Wystarczy, że po otrzymaniu e-maila z informacją o dostarczeniu paczki do urządzenia w wybranej lokalizacji, udasz się we wskazane miejsce z umieszczonym w treści kodem odbioru. Na ekranie Paczkomatu wprowadź numer telefonu i 6-cyfrowy kod. Po podaniu danych skrytka z paczką zostanie otwarta. Proces odbioru, szczególnie w przypadku kilku przesyłek, ułatwia dedykowana aplikacja mobilna, gdzie zgromadzone są wszystkie kody odbioru i QR. Te ostatnie wystarczy zeskanować na ekranie. Pamiętaj, że po otrzymaniu informacji o paczce czekającej w Paczkomacie, na jej odbiór masz 48h. Po upłynięciu 36h możesz ten czas wydłużyć dzięki dodatkowej płatności w Managerze Paczek lub za pomocą SMS.

Paczkomaty – wygoda i oszczędność w jednym!

Sieć Paczkomatów rozwija się w błyskawicznym tempie! To zasługa doskonale zaprojektowanych urządzeń InPostu, które spełniają wszystkie potrzeby współczesnego konsumenta. Usługa Paczkomatów jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla kupującego, ponieważ oferuje jedną z najniższych cen na rynku. Ponadto istnieje możliwość śledzenia wysłanej paczki na każdym etapie jej transportu. Przesyłka w Paczkomacie jest idealna, jeśli cenisz swój czas – możesz ją otrzymać nawet dzień po nadaniu! Bezkonkurencyjne są też warunki odbioru. Paczkomaty są dostępne całą dobę i w wielu lokalizacjach (ponad 4800 maszyn w całej Polsce i wciąż przybywają nowe!), dzięki czemu łatwo wybierzesz najkrótszą trasę i najdogodniejszą porę, aby dotrzeć do urządzenia. Usługa InPost jest również bardziej ekologiczna niż tradycyjna forma wysyłki przez kuriera!